In aanloop naar de komende verkiezingen heeft het burgerplatform Stichting Bondru Suriname, recentelijk de bevolking opgeroepen te kiezen voor integere politici. In dit kader heeft Bondru gemeend drie individuele politieke leiders uit drie verschillende partijen — Krishna Mathoera (VHP), Diana Pokie (NPS) en Andrew Baasaron (DOE) — te promoten. Wij van A20 hebben geen bezwaar tegen deze individuele promotie en respecteren het recht van elke burgerorganisatie om haar voorkeuren kenbaar te maken.
Echter, tot onze verrassing is er een billboard geplaatst door Bondru, waarop de drie genoemde kandidaten naast elkaar worden afgebeeld. Deze vorm van presentatie wekt de indruk alsof er sprake is van een samenwerking tussen deze drie personen of hun respectieve partijen. Wij willen met nadruk stellen, dat hiervan absoluut geen sprake is. Er is tot op heden géén enkele afspraak gemaakt over een gezamenlijke samenwerking tussen deze partijen of kandidaten.
Wij van A20 voeren onze verkiezingspropaganda zoals gebruikelijk in samenwerking met onze partners DOE en PRO. Elke andere indruk die wordt gewekt, is geheel onjuist en misleidend.
Wij roepen onze achterban en de samenleving op zich te blijven richten op de officiële communicatie van A20, DOE en PRO, en zich niet te laten verwarren door externe uitingen die een onterecht beeld van samenwerking scheppen.
The post A20, DOE en PRO: Bondru-billboard geeft verkeerde boodschap ..
- Ex-vriendin verwondt oude vriend in hals, borst en rug..
- Onga Milla Bruining (71) Amsterdam, Nederland 11-5-2025..
- Stanley Richenel Walter Hoever (81) Paramaribo 10-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Pencak silat komt er bekaaid vana…..
- Kanapé: Ramsaran moet verantwoordelijkheid blijven dragen..
- Bromfietser overlijdt na verkeersongeval..
- Plantagebesturen in Para tegen Kensmil: “Wie zijn wortels n…..
- Biza start training stembureaupersoneel na massale uitval..
- Bij verkiezingsnederlaag gaat Santokhi niet meer in het par…..
- Gelegenheid heeft de dief gemaakt: ‘Groot aantal’ schooltas…..
- Simons over overheid als werkverschaffing: “Dat gaan we nie…..
- Bouva: ‘Ondoordachte inschattingsfout van parlementsvoorzit…..
- VES-panel niet gecharmeerd van mooie politieke verhalen..
- Duo ingesloten na stelen oudijzer..
- NPS voert campagne met focus op corruptiebestrijding en duu…..
- AWJ en SURVAM bespreken knelpunten bij bedrijfsongevallenve…..
- ABOP-lijstduwer vindt dat Surinamers in Nederland ook stemr…..
- Verdachte kappartij voortvluchtig..
- Whisky dief in verzekering gesteld..
- Geen kaas gegeten van politiek, maar wel stemming maken?..
- Regering streeft naar verbetering beleid energiesector..