De politieke partij A20 wacht niet op een wet om financieel terug te geven aan de samenleving. De kwestie rond de SRD 130.000 vergoeding voor parlementariërs is een heet hangijzer, en volgens voorzitter Steven Reyme is het niet eenvoudig om de hoogte van dit bedrag terug te draaien. Daar moet wetgeving voor worden gemaakt.
Reyme benadrukt dat zijn inkomen als assembleelid is teruggevloeid naar onder meer de kerk en andere individuele noden die aangepakt moeten worden. Wanneer de veelbesproken wet gewijzigd wordt, weet hij niet, maar de partij blijft mensen in nood helpen. In gesprek met TBN Prime Alert zei Reyme dat er ook met betrekking tot de lonen van directeuren van staatsbedrijven een goede audit moet komen.
Wel stelt hij dat lonen niet zomaar verminderd kunnen worden. Hij merkte op dat deskundigheid in principe niet goedkoop is. Als de bedrijven goed draaien, moet dat volgens de politicus geen probleem zijn.
Reyme stelt dat er breedvoerig gediscussieerd moet worden over het terugbrengen van het loon van een volksvertegenwoordiger. Persoonlijk staat hij achter die gedachtegang. Volgens hem moeten er fundamentele ingrepen worden gedaan, zodat leerkrachten, verpleegkundigen, militairen en andere harde werkers een beter loon zullen verdienen.
Ten aanzien van zijn werk als assembleelid zei de A20-topman dat hij vol energie is om te werken voor het volk.
- Tsunami treft Hawaï en Japan na zware aardbeving in Rusland….
- NPS maakt geen punt van governor CBvS; wil economische rust..
- Suripop ondergaat transformatie: van songfestival naar song…..
- Rovers schieten op voertuig bij gewapende straatberoving.
- Automobilist zonder rijbewijs negeert stopteken, rijdt op p….
- Ministers bezoeken gezinnen in nood: integrale hulp in voor…..
- Brandweer intensiveert maatregelen voor droge tijd..
- Tsang maakt schoonschip op OWRO met voertuigenbeleid..
- Het NARCOMILITARISME EN DE GEVOLGEN..
- Eerste Festival de Guianas in Nickerie: ‘Een samensmelting …..
- Illegale landingsbaan in Goliath-gebied vernietigd..
- Brandweer treft extra maatregelen richting droge tijd..
- UNESCO prijst Suriname voor beheer Jodensavanne, maar dring…..
- Brandweer verhoogt paraatheid: extra maatregelen in droge t….
- Eerste vrouwelijke Javanistische voorganger in Suriname ing…..
- Moeder betrapt 14-jarige zoon naakt in kamer met 5-jarige d…..
- Hellings wacht besluit Arbeidsinspectie inzake zijn ontslag…..
- Reyme: ‘Deskundigheid is in principe niet goedkoop’..
- Huur tegen dr- en rr-leden Paramaribo en Sipaliwini: ‘Plaat…..
- Tjon-A-Fat blijft voorzitter Olympisch Comité..
- Illegale landingsbaan Goliath-gebied vernietigd.