Minister Diana Pokie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (SoZaVo), heeft onlangs ruim 320 schooltassen geschonken aan de Stichting 1 voor 12.
De tassen, gevuld met schoolspullen, zijn bestemd voor kinderen uit gezinnen met beperkte financiële middelen, zodat zij beter voorbereid aan het nieuwe schooljaar kunnen beginnen.
Met deze donatie draagt de minister bij aan het jaarlijkse schooltassenproject van de stichting. Volgens voorzitter Louis Vismale, beperkt de hulp van 1 voor 12 zich niet tot lesmateriaal. “We begeleiden ook kinderen met medische problemen, verstrekken dagelijks maaltijden en bieden ondersteuning bij naschoolse activiteiten voor gezinnen die dat zelf niet kunnen bekostigen”, aldus Vismale.
Ook onderminister Danielle van Windt sprak haar waardering uit voor het initiatief en moedigde andere instellingen aan, om soortgelijke maatschappelijke bijdragen te leveren. De samenwerking tussen het ministerie en de stichting onderstreept het gezamenlijke streven naar betere kansen op het gebied van onderwijs, zorg en welzijn voor kwetsbare kinderen in Suriname.
The post Minister Pokie ondersteunt schooltassenproject Stichting 1 voor 12 ..
- Dagblad Suriname, woensdag 27 augustus 2025.
- Begroting 2025 biedt geen ruimte voor aanpak grote wegen..
- Aankomende dc’s worden klaargestoomd voor hun functie..
- Simons: ‘we hebben niets tegen de gewezen korpschef’..
- Schorsing SLM-directeur Gonesh tijdelijk opgeschort..
- NMA-directeur Gefferie: rapport over kwikblootstelling in P…..
- Suriname versterkt naleving internationale sancties via RIS..
- BELASTING, DOUANE EN GOUD..
- Minister Noersalim ontvangt Re:wild-delegatie: focus op nat…..
- Kabinet wil meer onafhankelijkheid bij RVC’s..
- Guyanese verkiezingen: olie, nieuwe partijen en grensconfli…..
- Eventuele voortzetting IMF-programma slechts voor instituti…..
- Surinaamse studenten in Servië hebben nog steeds geen studi…..
- Hof van Justitie: ‘Blijk van waardering geen inbreuk op tri…..
- Ex-minister Regillio Dodson aangehouden na schietpartij..
- Al langer dan 10 jaar geen deugdelijk overzicht van uitgege…..
- Schorsing SLM-topman Gonesh tijdelijk opgeheven..
- Drempelkosten bij SEH blijven SRD 300; geen sprake van verh…..
- Hof van Justitie: dankplakkaten geen beloning maar erkennin…..
- Misiekaba: ‘Medicijnen worden weer betaalbaar en toegankeli…..
- Miljoenen zoek na uitbetaling sociale uitkeringen..