De politie van het station Corantijnpolder werd tijdens een reguliere surveillance in het ressort in de Ramadhar Rajaramweg in Nickerie door H.A (40) benaderd. Zij verklaarde dat haar kinderen J.R. (9) en J.K. (7) kort tevoren door hun buurvrouw S.S. (34) waren mishandeld en bedreigd.
Uit het voorlopige onderzoek blijkt dat de kinderen onderweg waren naar een winkel in de buurt en bij het passeren van de woning van S.S. door haar werden uitgescholden. Daarbij gooide S.S. ook een hamer in hun richting, waarbij het been van J.K. werd geraakt.
De moeder H.A. hoorde haar kinderen huilen en snelde de straat op. Ook zij werd door S.S. uitgescholden. Vervolgens haalde S.S. een scherp voorwerp tevoorschijn en bedreigde daarmee de moeder en haar kinderen.
H.A. haastte zich daarop met haar kinderen naar huis en trof onderweg de politie aan, waarna zij melding maakte van het incident.
Op woensdag 13 augustus meldde S.S. zich an bij de politie van Corantijnpolder. Na afstemming met het Openbaar Ministerie is zij in verzekering gesteld.
De hamer is niet aangetroffen, terwijl het scherpe voorwerp in beslag is genomen in het belang van het onderzoek.
Het onderzoek in deze zaak duurt voort.
- Minister Currie: ‘Onderwijs is een investering, geen kost…..
- SRS 60 jaar: ‘We blijven de stem van het volk’..
- Sharman: Aantal auto’s Santokhi is populistisch praatje..
- Amzad Abdoel gekozen tot vicevoorzitter Staatsraad.
- Vakbond SBB legt werk neer uit onvrede over beleid directie..
- Ronald Listeri Kensmil..
- Amzad Abdoel vicevoorzitter Staatsraad..
- Kenneth Lothar Sanches..
- Monique Dongor-Struiken..
- X hervat AI-chatbot Grok na korte opschorting.
- Video -Swarbrick geschorst na oproep tot sancties tegen Isr….
- PLO houdt TCT-minister pijnpunten voor..
- Vruchtbaar werkoverleg en kennismaking Korpsleiding en SPB.
- JusPol dreigt in de knel te komen door jarenlange betalings…..
- Omdat hij ook voor ons zou hebben gestreden..
- Herkansingsnormen verruimd om meer studenten de kans te gev…..
- Egyptische TikTokker start hongerstaking tegen marteling in….
- PAHO publiceert nieuwe update over Oropouche-koorts in de A….
- Jaarvergadering Rechtspraak Suriname 2025: ‘Toegankelijke r….
- Buurvrouw gooit hamer naar kinderen en bedreigt moeder..
- Belangrijkste internationale nieuws.