Assembleelid Edgar Sampie zei gisteren in gesprek met D-TV Express, dat hij de nieuwe regering niet zal boycotten, nadat hij de samenkomst voor de toelating van acht parlementariërs op vrijdag 25 juli had gemist, vanwege een overmachtssituatie. “We hebben allemaal gebeden en gehoopt om een nieuwe wind en nu hebben we een nieuwe wind”, aldus Sampie.
Sampie (ABOP) was afwezig en de VHP verleende geen quorum, waardoor de vergadering niet plaatsvond. Sampie zei echter, dat hij de nieuwe regering volledig ondersteunt. Voorheen was hij aanwezig bij de andere vergaderingen, die gepland waren. Vorige week donderdag had hij nog met DNA-voorzitter Ashwin Adhin een oriëntatiebezoek gebracht aan het nieuwe DNA-gebouw en kort daarna een commissievergadering bijgewoond. Maar hij moest dezelfde dag met spoed naar het binnenland, om vrijdagochtend weer in de stad te zijn. Ook voor zijn onbereikbaarheid had Sampie een verklaring. “Ik was mijn telefoon thuis vergeten.”
Afgelopen vrijdag verliep chaotisch voor Sampie, die door de drukte zijn mobiele telefoon vergat mee te nemen. Pas bij thuiskomst, kon hij zijn partijvoorzitter informeren over zijn afwezigheid bij de vergadering. Volgens bronnen zou de ABOP opzettelijk achter het verzuim zitten om bepaalde doelen te bereiken, maar Sampie ontkent dit krachtig. “Ik zou nooit bewust druk uitoefenen op de regering of mijn eigen parlement. Dit heeft absoluut niets met sabotage te maken,” aldus Sampie.
Hij bood zijn verontschuldigingen aan van de nieuwe DNA-leden, die van ver waren gekomen voor de toelatingsvergadering. Ook sprak hij zijn teleurstelling uit over het uitblijven van quorum vanwege de VHP. “Deze vergadering was van nationaal belang”, aldus Sampie.
The post Sampie: ‘Ik was mijn telefoon thuis vergeten’ ..
- Afdeling Rijbewijzen stapt per 4 augustus volledig over op ….
- Man (28) opgepakt voor bedreiging vriendin en dreiging met …..
- Het verdwenen historische verhaal van Nassylaan 43..
- Speciale unit moet luchtvaartsector uit financiële nood hel…..
- Topfunctionarissen Hira en Ganpat ontlast uit functie bij F…..
- Grote zoekactie na mijnramp in Chili.
- Man aangehouden voor bedreiging en brandstichting.
- VHP QUORUM VOORPROEFJE..
- Fractiefonds..
- ‘Bigi Boy’ sluit deur naar UFC niet definitief..
- JAGUAR NOG STEEDS NIET OPTIMAAL BESCHERMD..
- Simons: Buitenlandse Zaken speelt sleutelrol in toekomst Su….
- HOE VERDIENT HAKRINBANK USD 2.5 MILJOEN AAN RVI TERUG?..
- Andermaal SLM..
- Sapoen laat kritische houding niet varen..
- Ambassadeurschap of afvloeiing?..
- Nederland trekt boetekleed aan: ‘Luchtdroppings zijn geen h…..
- Opmerkelijk – Kritiek op Rode Kruis in België om aanbieden …..
- Hongerige kinderen: Suriname tussen ‘stunting’ en overgewic…..
- Arbeidsinspectie hoort Hellings op 4 augustus over ontslag ….
- Het verborgen gebrek in het onderwijs: waarom financiële ke…..