De ontmoeting tussen Assembleevoorzitter Michael Ashwin Adhin en IMF-vertegenwoordiger Charles Amo-Yartey had het startsein kunnen zijn voor een nieuw tijdperk van transparantie en beleidsduidelijkheid. Helaas bleef het bij een oppervlakkig fotomoment.
Hoewel het Kabinet van de Vicepresident melding maakte van ‘kritieke en kritische discussiepunten’, werd geen enkele inhoudelijke toelichting gegeven over wát er besproken is of wélke toezeggingen zijn gedaan.
De ontmoeting lijkt meer gericht op beeldvorming dan op concrete beleidscommunicatie.
Voor een bevolking die dagelijks de gevolgen voelt van IMF-beleid—zoals bezuinigingen, koersschommelingen en subsidiesaneringen—is een nietszeggend persbericht bijna een klap in het gezicht.
Er zijn weliswaar meer kennismakingsgesprekken aangekondigd met buitenlandse diplomaten, maar als die net zo leeg blijven als deze, mist de regering de kans om haar nieuwe ‘open communicatiebeleid’ geloofwaardig te maken.
Wat is toegezegd? Hoe staat het IMF tegenover Adhins beleidsrichting? Wat wordt verwacht van Suriname? Die antwoorden ontbreken. En zolang dat zo blijft, blijft het volk terecht ongeïnteresseerd.
- El Salvador wijzigt grondwet: president Bukele mag zich onb….
- Passagier na aankomst op Zanderij meteen uitgeleverd op ver…..
- Hans Lim A Po: ‘Fouten zijn niet belangrijk, lessen wel ..
- AdeKUS voor vierde keer op rij scholenschaakkampioen..
- NOERTJE DE STRAFFER..
- Afdeling Rijbewijzen stapt per 4 augustus volledig over op ….
- Man (28) opgepakt voor bedreiging vriendin en dreiging met …..
- Het verdwenen historische verhaal van Nassylaan 43..
- Speciale unit moet luchtvaartsector uit financiële nood hel…..
- Topfunctionarissen Hira en Ganpat ontlast uit functie bij F…..
- Grote zoekactie na mijnramp in Chili.
- Man aangehouden voor bedreiging en brandstichting.
- VHP QUORUM VOORPROEFJE..
- Fractiefonds..
- ‘Bigi Boy’ sluit deur naar UFC niet definitief..
- JAGUAR NOG STEEDS NIET OPTIMAAL BESCHERMD..
- Simons: Buitenlandse Zaken speelt sleutelrol in toekomst Su….
- HOE VERDIENT HAKRINBANK USD 2.5 MILJOEN AAN RVI TERUG?..
- Andermaal SLM..
- Sapoen laat kritische houding niet varen..
- Ambassadeurschap of afvloeiing?..