De politie deed op zondag 13 juli 2025 na een melding van een moord/zelfmoord geval in het goudzoekersnederzetting te Santikriki Toepabergi in het Stuwmeergebied de locatie aan en trof twee ontzielde lichamen in een houten woning aan. Het betreft in deze de 40-jarige T.Y. die vermoedelijk door haar vriend T.P. (54) om het leven is gebracht, waarna de man zichzelf van het leven heeft beroofd. Het lijk van de vrouw was op een bed en die van de man was hangend aan een touw in de bergruimte.
Het slachtoffer T.Y. was als kokkin werkzaam op het goudveld en verbleef samen met haar 3,5-jarige dochtertje in de woning. Het kindje dat ongedeerd is aangetroffen, is voorlopig ondergebracht bij een tijdelijke voogd, in afwachting op de verdere te ondernemen stappen door de bevoegde instanties.
Verder heeft de politie meerdere persoonlijke bezittingen en documenten hangende het onderzoek in beslag genomen.
In opdracht van het Openbaar Ministerie is het ontzielde lichaam van de vrouw ter obductie door de politie in beslag genomen. Het onderzoek in deze zaak wordt voortgezet door de afdeling Kapitale Delicten.
Moord en zelfmoord in het Stuwmeergebied Korps Politie Suriname.
- Officiële overdracht Volksgezondheid: Misiekaba benadrukt p…..
- Regering gaat RVI evalueren; te weinig informatie..
- Twee voortvluchtige verdachten aangehouden; drugs in beslag…..
- Minister Wijnerman is zich bewust van uitdagingen die haar …..
- Gregory Rusland begint vicepresidentschap vanuit Perscentru…..
- ‘Roué Meets Chelle’: viering van cultuur, identiteit en voo…..
- Vacature Jurist Notariaat Mannes..
- Minister André Misiekaba: ‘Jullie zijn de deskundigen die h…..
- JIT arresteert Vietnamees en Chinees voor illegale handel i…..
- Vastgoedfraude: verdachte stuurde valse documenten via What…..
- Rechter doet op 13 augustus uitspraak in zaak mishandelde a…..
- Nieuwe EZ-minister Baasaron: ‘We gaan zaken naar een hoger …..
- Drugsinval in Corantijnpolder: echtpaar en gebruiker gearre…..
- Brute overval Calcuttastraat: slachtoffer mishandeld, veel …..
- Geluk in Suriname..
- President Simons waarschuwt ministers: “Niemand mag handele…..
- Medaille voor speciale verdiensten voor Nederlandse Defensi…..
- Surinaamse Boksbond in beweging..
- Simons: “Het Kabinet van de President is geen uitvoerend or…..
- Territoriaal belastingstelsel voor Suriname..
- Verdachte in verzekering gesteld door de politie voor verko…..