PARAMARIBO — De oproep van het Korps Politie Suriname (KPS) aan nabestaanden om het ontzielde lichaam van de inbraakverdachte te identificeren, heeft haar vruchten afgeworpen. Het slachtoffer werd dinsdagmiddag door een familielid geïdentificeerd als te zijn de 33-jarige U.W..
Het KPS meldde eerder op die dag op zijn website dat de verdachte een bekende van de politie was, maar dat zijn persoonsgegevens niet bekend waren. De 61-jarige J.B. had tegenover de politie van Houttuin verklaard dat hij na een alarmmelding maandag in de vroege ochtend naar de woning was gereden en vanaf de straat twee schoten uit zijn jachtgeweer had gelost.ADVERTISEMENT
De politie schreef in het bericht dat het slachtoffer in het achterhoofd werd geraakt. Het Openbaar Ministerie heeft opdracht gegeven om het ontzielde lichaam in beslag te nemen, zodat er obductie kan worden verricht. Toen de politie arriveerde aan de Julianaweg in het ressort Houttuin , was U.W. al overleden. Na te zijn verhoord, werd J.B. heengezonden. Het onderzoek is in handen van de afdeling Kapitale Delicten.
- Simons pleit voor gezond fiscaal beleid en actieve producti…..
- Ere wie ere toekomt..
- Kind (4) komt om bij felle woningbrand in Klaaskreek..
- ‘Absoluut’ geen kabinet voor echtgenoot president..
- ‘Niet overal in Boven-Suriname wordt er goud gewonnen’..
- President Simons: “Geen nieuwe reeks verarmende maatregelen…..
- Santokhi blikt terug op overdracht op dag van inauguratie..
- Guillaume Helberg..
- Brunswijk: ‘Ik blijf me inzetten voor Suriname ’..
- Meer banken nodig voor uitbetaling Royalties Voor Iedereen …..
- Twee buitenlanders aangehouden voor illegale handel in dier…..
- Gids voor handel is ‘instrument voor groei’..
- President Simons was niet op zoek naar heiligen, maar mense…..
- President Simons: Opdrachten worden alleen door mij gegeven…..
- Ministersteam geïnstalleerd; Simons wenst hen sterkte toe..
- Molada Pinas werkt aan muzikale comeback na tien jaar stilt…..
- President Simons beëdigt grootste deel van kabinet – Benoem…..
- President Simons: “Geen enkele onwettige opdracht mag namen…..
- President Simons beëdigt ministers..
- Er komt geen Kabinet van de First Gentleman..
- Adhin: “Een moment dat de waardigheid van onze democratie o…..