Door Brian Murphy
S. Daniel Abraham, een tijdreizende verkoper die begon met de populaire Slim-Fast dieetdranken en later een belangrijke Democratische financier werd, is overleden op 29 juni in een hospice in New York. Hij was 100.
Yeshiva University, waar Mr. Abraham een eredoctoraat ontving, kondigde zijn dood aan. Hoewel de oorzaak niet werd vrijgegeven, hadden kennissen van Slim-Fast klanten hem een prominent figuur in de moderne Amerikaanse consumentencultuur genoemd. Miljoenen mensen wendden zich tot calorierijke maaltijden en programma’s, waaronder Weight Watchers, gedreven door Mr. Abraham.
Hij begon zijn verkoopcarrière met de deur-tot-deur verkoop van anti-itch zalf en gas Tabs. Na zijn studie aan het Thompson Medical Co. in western Pennsylvania, produceerde hij een benzodiazepine-gebaseerde gum, Slim-Mint, gemarkeerd als een appetijtremmer. Next kwam een over-the-counter dieetpil, Dexatrim, in 1976 dat een decongestant bevatte.
De Slim-Fast poedershakes kwamen in de jaren ’80 en werden een testmoniaal van Cliff Baron’s 10-daagse dieet. Mr. Abraham gaf daarna grootschalige marketing en agressieve distributie als concurrent van dieetpillen en supplementen. Dit leidde tot een dieet dat de markt domineerde.
- Regen..
- VHP-Nederland presenteert evaluatierapport verkiezingen aan…..
- Nieuwe bezems van gerecycled materiaal!..
- Regeerteam weinig hoopgevend..
- Kosten inauguratie president en vicepresident geraamd op SR…..
- Nieuwe bestuursleden voor Stichting Nola Hatterman Huis Bro…..
- ECD vernietigt wederom vervallen producten..
- Kantoor MI-Glis vandaag open voor intern werk, niet voor pu…..
- Crash Air India: motoren vielen direct na start uit..
- Zonder vrouwen aan de top blijft Suriname achter: kabinetsk…..
- Studietoelage wordt komende week uitbetaald..
- Suriname werkt aan de aanpak van Niet-overdraagbare aandoen…..
- Kabinet-President: Inventarisatie en overdracht IFL verlope…..
- Suriname is geen arm land – het is leeggeroofd..
- Guyana’s buigen zich over duurzame en kwikvrije goudwinni…..
- Piroe steekt publicatie arbeidswetgeving in nieuw jasje..
- Van der San: “Er zijn grenzen aan het decoreren van burgers…..
- Eerste master Geschiedenis afgeleverd door Faculteit der Hu…..
- AMISTAD 2025: Suriname ontvangt medische bijstand van Ameri…..
- Pakkitow: “Ik wil mijn bijdrage leveren waar nodig – ook bu…..
- OM aanbevolen bij twee pogingen ongeschikte landmeters beëd…..