Het ontzielde lichaam van de 61-jarige voortvluchtige verdachte K.H. die op maandag 7 juli 2025 zijn ex-vriendin C.D. (49) met een scherp voorwerp aan het hoofd heeft verwond, werd in de avonduren van diezelfde dag aangetroffen.
Het lijk van K.H. werd aan een boom, hangend met een touw, in het zandgedeelte van de Gotong Royongweg gesignaleerd. Een personenauto, vermoedelijk van de man, werd niet ver van de locatie ontdekt en is voor verder onderzoek door de politie in beslag genomen.
Een arts stelde officieel de dood van de man vast. Uit het voorlopige onderzoek van de politie is geconstateerd dat K.H. eerder op die dag een heftige ruzie kreeg met zijn ex-vriendin en haar met een scherp voorwerp verwondingen toebracht aan haar hoofd. Het slachtoffer C.D. werd met spoed voor medische hulp overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.
De afdeling Forensische Opsporing en de Recherche van Regio Midden die ter plaatse waren zijn belast met het verder onderzoek in deze zaak.
Update: Vrouw ernstig verwond; voortvluchtige verdachte heeft zichzelf verhangen Korps Politie Suriname.
- Lid Arrestatieteam succesvol door internationale training A…..
- Armand Snijders heeft het mis over SRD 8 miljard; geen geld…..
- Santokhi eert regeerteam: “We zijn als team geslaagd om het…..
- Surinaamse callcenterbranche nodigt vakbond uit voor open g…..
- Landveld: “Ik heb ervaring met sterke vrouwen”..
- Voortvluchtige verdachte dood aangetroffen na geweldsincide…..
- Roberta Pinas bakt ‘presidentieel paleis’-taart met 50 jaar…..
- Inschrijfgeld IOL niet meer van deze tijd..
- OM in hoger beroep tegen vonnis vrijspraak Van den Bergh..
- Ressortsraadsleden van Kabalebo beëdigd..
- Vechtpartij schoolgaande tieners resulteert in verwijzing n…..
- Directie Newmont schakelt Bemiddelingsraad in bij cao-confl…..
- WIJZIGENDE BELEIDSINZICHTEN EN DE ACTUELE FINANCIËLE SITUAT…..
- ‘Sher’ opgesloten na verwonden 27-jarige man met scherp voo…..
- Surinaams schaakteam behaalt brons tijdens Caricom-toernooi…..
- Onweer en nog wat laatste regenbuien..
- Hardleerse sigarettensmokkelaar opnieuw aangehouden..
- Trump belooft meer handel met West-Afrikaanse landen tijden…..
- Ronny Kasirin Katiman (55) Paramaribo 8-7-2025..
- Santokhi sluit regeerperiode af met onderscheidingen..
- Twee scholieren aangehouden na gewelddadige vechtpartij..