Met vier zeges uit zeven wedstrijden heeft Niaaz Salarbaks ongeslagen de Keti Koti Open op zijn naam geschreven. Hij bleef zondag collega-Federatiemeester (MF) Rinaldo Kemnaad en Candidate Federatiemeester (CMF) Sharvan Debipersad voor, die het toernooi eveneens afsloten zonder een partij te verliezen.
Beide dammers lieten in de laatste ronde echter steken vallen, die hen duur kwamen te staan in de strijd om de titel. Salarbaks profiteerde daar optimaal van. Terwijl Kemnaad en Debipersad in de slotronde elk niet verder kwamen dan een remise tegen respectievelijk Cliff Karijodrono en MF Arwien Bhagwandas, boekte Salarbaks een reglementaire zege op Phavankoemar Basdewsing.
Door die overwinning eindigde hij op 11 punten, één punt meer dan Kemnaad. Daarachter eindigden vijf dammers met 9 punten, onder wie Debipersad, die op basis van weerstandspunten derde werd. Bhagwandas en Regie Ketoe completeerden de top vijf.
De top vijf kwam naast trofeeën ook in aanmerking voor geldprijzen. Ook de beste zestigplusser, John Schmeltz, en de beste U20-speler, Kevin Munshi, ontvingen een geldprijs. Aan de Keti Koti Open, die werd georganiseerd in het kader van de herdenking van de afschaffing van de slavernij, namen in totaal 24 dammers deel. Het toernooi, dat op 24 juni van start ging, werd afgewerkt in het Denksportcentrum.
- Buitenlandse belangstelling voor inauguratie nieuwe preside…..
- Gajadien: “Het verkiezingsproces is afgesloten, nu begint h…..
- Somohardjo: ‘Daden tellen, niet het verleden’..
- Gajadien: ‘87.000 mensen hebben verwachtingen van VHP’..
- Dodental in Texas stijgt na verwoestende overstromingen..
- Ronny Kasirin Katiman..
- Olga Yvonne Vreden – Verbruggen..
- Herbert Iwan Sandvliet..
- ‘Doelen behalen’ is hoogste prioriteit van aankomende minis…..
- Bennie Miranda: “President Santokhi heeft zijn hele familie…..
- Somohardjo niet bang voor strafrechtelijk onderzoek CLAD-ra…..
- Nurmohamed corrigeert uitspraak over Brunswijk en graafmach…..
- Covid-19-pandemie: historie en analyse (8): De schadelijke …..
- Hess trekt zich terug uit Blok 59..
- Newmont kondigt personeelskrimp aan bij Merian-operaties..
- Rusland: ‘Iedereen zal moeten bezuinigen’..
- Betalingsregeling voor Surinaamse radio- en tv-bedrijven na…..
- Hess trekt zich terug uit Blok 59 in Surinaams zeegebied..
- Vakbond CBvS verscherpt morgen acties indien oplossing uitb…..
- Betalingsregeling moet Vereniging Radio- en Televisiebedrij…..
- Blok 59 in Surinaams zeegebied terug naar Staatsolie na ter…..