Hakiem Lalmohamed (27), de jongste parlementariër in het college 2025-2030, zal zich de komende periode voornamelijk richten op jeugd- en onderwijsbeleid. Volgens hem is het onwenselijk dat meerdere ministeries zich bezighouden met jeugd- en jongerenaangelegenheden, terwijl er al een directoraat Jeugdzaken bestaat.
Daarnaast vindt Lalmohamed dat het onderwijs aanzienlijk verbeterd moet worden. Hij pleit ervoor om niet blind alles van het Westen over te nemen, maar ook te kijken naar succesvolle onderwijsmodellen binnen de regio. Hij stelt voor dat de overheid actief samenwerkt met alle relevante belangengroepen om het onderwijs en de ontwikkeling van jongeren te versterken.
In een interview met TBN Prime Alert benadrukt de volksvertegenwoordiger van de VHP uit Commewijne dat hij, ondanks zijn district, alle regio’s gelijk zal behandelen, in lijn met het systeem van landelijke evenredigheid. Toch benoemt hij enkele urgente problemen in zijn eigen district.
Zo beschikken niet alle huishoudens over toegang tot schoon drinkwater, en vormt het gebrek aan infrastructuur – met slechts één brug voor in- en uitgaand verkeer – een knelpunt voor bewoners en bedrijven.
Ook ontbreekt het Commewijne aan voldoende recreatiemogelijkheden voor jongeren. Lalmohamed ziet dit als een belangrijk aandachtspunt. Volgens hem biedt het district daarnaast grote potentie op het gebied van landbouw, visserij en toerisme. Met gericht en consistent beleid kunnen deze sectoren bijdragen aan duurzame ontwikkeling en maatschappelijke vooruitgang.
- Caper en Taitt voltooien Sunday B-Day Run..
- President Santokhi: “Ik heb dit land gediend met alles wat …..
- Fractieleiders spreken hoge verwachtingen uit bij felicitat…..
- DNA feliciteert Simons en Rusland na historische overwinnin…..
- EEN PARLEMENT DAT ECHT VOOR HET VOLK WERKT?..
- President neemt afscheid: ‘Leiders dienen, het volk r…..
- Schietincident beëindigt feest aan de Ephraimzegenweg..
- Tot in onze yeye..
- Jennifer Simons en Gregory Rusland formeer gekozen als pres…..
- DNA kiest Simons tot president en Rusland tot vp..
- Keuringsinstituut oplossing lange wachttijden keuring elekt…..
- SPA-ondervoorzitter Telgt wijst politieke functie af..
- EEN LAND IN DE GREEP VAN POLITIEKE NAÏVITEIT..
- ALS OPPOSITIE ZO KRACHTIG IS, WAAROM VECHT EENIEDER OM DE M…..
- Korte Assembleevergadering verwacht; 34 stemmen nodig..
- Suriname: Wachten op het busje,… het komt maar niet!..
- Anti-tabak-posters krijgen prominente plek bij ‘Lyco 2’..
- Jongste parlementariër focust zich op jeugd- en onderwijsbe…..
- MILIEUAUTORITEIT FAALT..
- Delegatie Israël naar Qatar ondanks geschil over staakt-het…..
- Misiekaba: ‘Elke regeringsfunctionaris die naar DNA komt mo…..