Politicoloog Giwani Zeggen is van mening dat de aankomende coalitie niet gebaseerd is op ideologische overeenkomsten, maar eerder een opportunistische samenwerking betreft. Hij betreurt het dat er opnieuw sprake is van een coalitie die draait om zetelwinst in plaats van inhoudelijk beleid.
Zeggen begrijpt niet waarom de NDP, die zich fel heeft uitgesproken tegen het beleid van de huidige regering, ervoor kiest samen te werken met de ABOP, PL en NPS – partijen die deel uitmaakten of nog steeds deel uitmaken van datzelfde beleid. Volgens hem zit de ABOP nog altijd in de regering, terwijl de PL zich schuldig maakt aan politiek theater.
Hij wijst erop dat al deze partijen hebben ingestemd met de harde maatregelen van de regering-Santokhi. In een interview met Radio ABC benadrukt de politicoloog dat de NDP weliswaar de meeste zetels heeft behaald, maar daarmee de verkiezingen nog niet heeft gewonnen.
Volgens hem zou de partij pas echt van een overwinning kunnen spreken als ze 26 zetels had gekregen van het electoraat. Zeggen is het ook oneens met de stelling dat het beleid van de huidige regering is afgewezen.
- Staatsolie en Petronas tekenen productiedelingscontract blo…..
- Autodieven actief in Suriname: drie Toyota Vitz gestolen in…..
- Staatsolie en Petronas ondertekenen productie-delingscontra…..
- Oude aardappels in nieuwe uienzakken..
- Ripdeal in plaats van goudroof: politie houdt verdachten aa…..
- R. Kelly met spoed opgenomen in ziekenhuis na overdosis..
- Energiedeskundige roept op tot hervorming petroleumfiscale …..
- Vermoedelijk betrokkenheid politiefunctionaris van JIT bij …..
- Toerismebranding..
- Toekomst landbouw ligt bij jongeren en vrouwen..
- Leerlinge (13) steekt medescholiere..
- Grootse viering 180 jaar vestiging Nederlandse boeren in Su…..
- ECD vernietigd en verwijderd vervallen producten in superma…..
- Voertuigen in beslag genomen in zaak gewapende overval Sun …..
- Surinaamse producer werkt mee aan debuutalbum Jamaicaanse z…..
- Costa Ricaanse media: ‘Suriname zet ons voor schut’ na thri…..
- ECD haalt vervallen producten uit de schappen bij supermark…..
- Reactie Kabinet van de President op berichten over vermeend…..
- SIPRI waarschuwt: wereld op rand van nieuwe nucleaire wapen…..
- Jongeren en vrouwen moeten landbouwsector in Suriname overn…..
- Digitaal dashboard verkiezingen was nuttig en betrouwbaar..