Mohamed Fatehmohamed, kandidaat op plek 5 van lijst 11 van de Nationale Partij Suriname (NPS), sprak tijdens de slotmassameeting van zijn partij zijn zorgen én hoop uit over de toekomst van het land. Volgens hem hebben de afgelopen 50 jaar in het teken gestaan van bestuurlijke experimenten door opeenvolgende regeringen, met wisselend succes.
ADVERTENTIE
Hij vindt het van cruciaal belang dat de samenleving zich bewust wordt van de huidige wankele situatie. “Als er nu geen ommekeer komt, zullen wij als volk verloren zijn,” waarschuwde hij.
Fatehmohamed onderstreepte dat goed bestuur in dienst moet staan van het creëren van een betere toekomst voor komende generaties. “Wanneer kinderen een goed bestaan kunnen opbouwen, zijn zij in staat om op hun beurt een betere toekomst te creëren voor hun nageslacht,” aldus de kandidaat.
Hij wees erop dat veel Surinamers moeilijke tijden hebben doorstaan, maar ondanks alles zijn blijven opstaan en doorzetten dankzij hun potentieel en kwaliteiten. “Het is schrijnend dat zoveel mensen moeten pinaren, terwijl ook het land als geheel lijdt,” stelde hij.
De NPS-kandidaat riep de bevolking op om op de dag van de verkiezingen niet thuis te blijven, maar hun stem te laten horen. “Suriname is nu 50 jaar onafhankelijk. Het is tijd dat we volwassen worden als natie en leren van de momenten die ons gevormd hebben.”
Tot slot sprak Fatehmohamed over zijn persoonlijke inzet en speerpunten, waaronder beter en betaalbaar onderwijs en gezondheidszorg. “Iedereen verdient een leven waarin men kan plannen, vooruitkijken en vertrouwen heeft dat de volgende generaties een stabiele en hoopvolle toekomst tegemoet gaan.”
- Pawiroredjo: een einde maken aan wanbeleid, wanbestuur en c…..
- Kiezen voor oude of nieuwe bezems!..
- Handelingen op een stembureau kunnen strafbaar zijn..
- Billboard-verhuurbedrijven floreren in verkiezingstijd: per…..
- ECD haalt grote partij vervallen producten uit supermarkten…..
- Laatste voorbereidingen en instructies voor verkiezingsdag..
- Campagne gevoerd; burger zal nu spreken..
- President Santokhi: ‘Stem met trots, zonder haat of nijd…..
- President Santokhi: “Het wordt een feestdag van onze democr…..
- Suriname zet screeningposten op in grensgebied in aanloop n…..
- NDP eist stopzetting publicatie via app..
- Test verkiezingen..
- Saskia Walden had gelijkwaardigheid en eerlijkheid verwacht…..
- Noboa belooft bij inauguratie moorden te verminderen in Ecu…..
- Lothar Boksteen legt stemprocedure uit..
- VHP: Verkiezing is feestdag van onze democratie..
- Adhin: “Regering-Santokhi verantwoordelijk voor 115 schanda…..
- President: Stem met trots, niet met haat..
- President Santokhi roept op tot waardige en vreedzame verki…..
- Rusland: ‘Niet 750 dollar, maar duizenden voor elke Surinam…..
- ABOP presenteert deel verkiezingsprogramma tijdens slotmass…..