De politie van Nieuw Nickerie ontving maandagmorgen omstreeks half zes melding van een schietincident bij een café op de parkeerplaats nabij de Openbare Markt aan de G.G. Maynardstraat in Nieuw Nickerie.
Ter plaatse troffen agenten een man aan die zich identificeerde als D.M. (46), penitentiaire ambtenaar van beroep en uitbater van een café op genoemde locatie.
D.M. verklaarde dat hij zich die nacht in zijn café bevond in verband met eerdere diefstallen in de omgeving. Hij werd gewekt door verdachte geluiden achter zijn zaak en zag een persoon op de pier van zijn buurman lopen. Volgens D.M. heeft hij het individu meerdere malen gesommeerd om te stoppen. Nadat hieraan geen gehoor werd gegeven, loste hij waarschuwingsschoten in de lucht. Toen de man bleef doorlopen, schoot D.M. gericht en raakte het slachtoffer, die vervolgens op de oever viel. D.M. schakelde hierna zelf de politie in.
De politie trof ter plaatse een geboeide man aan, die zich identificeerde als A.G. (33). Hij gaf aan dat hij was gaan vissen in de Nickerierivier. A.G. werd per ambulance overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het Mungra Medisch Centrum waar hij voor verdere medische behandeling werd opgenomen.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is D.M. in verzekering gesteld. Zijn dienstvuurwapen is in bewaring genomen.
Het onderzoek in deze zaak is gaande. Zowel de rechtmatigheid van het vuurwapengebruik als de omstandigheden rond de aanwezigheid van het slachtoffer op het terrein worden nader onderzocht.
8
- Blokkade Ingi Kondre opgeheven na toezegging overleg met LV…..
- SATCA: TCT faalt in aanpak veiligheidsproblemen..
- Verdachte pleegt twee strafbaar feiten op dezelfde dag op d…..
- Oplevering doorganshuis in Koewarasan voor Inheemsen en Mar…..
- Operatie Delta Force pakt illegale bromfietsers en geluidso…..
- Zeventien politieke kandidaten officieel gecertificeerd als…..
- €10.000 en waardebonnen buitgemaakt bij Golfclub..
- Vijf jaar later (2)..
- DNA-boek belicht successen en uitdagingen van afgelopen vij…..
- Directeur Anton Residaschool: ‘Zo hoort een school eruit te…..
- WHO-lidstaten keuren pandemie-akkoord goed, VS afwezig..
- Aannemer stopt renovatie werkzaamheden SEH vanwege achterst…..
- Justitieel Interventie Team vernietigt illegaal landingsbaa…..
- Bijna onethische propaganda..
- Santokhi: “We hebben veel tijd verloren in huidige coalitie…..
- Stichting Spoedeisende Hulp bij Kinderen verzorgt traininge…..
- JIT vernietigt illegale landingsbaan in Sipaliwini..
- Landbouwers Coronie blokkeren weg: Zijn de loze beloften za…..
- Training ‘Basisvaardigheden Ondernemerschap’ van start in P…..
- OM renoveert cellenhuis politiebureau Munder..
- Rechter wijst vandaag vonnis in rechtszaak Wan Okasi tegen …..