Een tienermeisje is zondagmiddag gewond geraakt bij een gewapende straatroof in Paramaribo. Het slachtoffer werd op gewelddadige wijze overvallen door drie mannen, van wie twee gewapend waren met een houwer en een kapmes.
ADVERTENTIE
Volgens de eerste politie-informatie was het meisje alleen op straat toen zij werd benaderd door het drietal. De mannen, die te voet waren en niet gemaskerd, wisten haar te overmeesteren. Tijdens de worsteling liep het slachtoffer een snijwond op aan haar linkerarm.
De overvallers gingen er na hun daad vandoor met onder meer haar mobiele telefoon en andere persoonlijke bezittingen. De politie werd kort na het incident gealarmeerd en is inmiddels een onderzoek gestart.
Het is vooralsnog onduidelijk of de daders gericht te werk gingen of het slachtoffer willekeurig kozen. De recherche roept getuigen op zich te melden met relevante informatie die kan bijdragen aan de opsporing van de verdachten.
Het meisje is medisch behandeld en maakt het naar omstandigheden goed. Het onderzoek is in volle gang.
- Misiekaba: “Meer geld, maar geen voordeel voor het volk…..
- OPTSU-propagandist aangevallen met houwer door NDP’er..
- Olieprijzen dalen na productieverhoging OPEC+..
- Carmen Dunker-Kreps..
- Ruzie om voetbal op erf eindigt in steekpartij..
- Fietser overlijdt in ziekenhuis na nachtelijke aanrijding o…..
- Noble verzekert nieuwe offshore contracten in Suriname en G…..
- Oppositie eist stopzetting ‘uitverkoop’ overheidsbezit vlak…..
- Regering condoleert samenleving met heengaan oud-president …..
- De afterparty..
- Ruzie escaleert tot gewelddadige aanval met houwers: vier v…..
- Staatsbegrafenis in voorbereiding voor gewezen president Wi…..
- Twee verdachten gearresteerd voor steekverwonding 16-jarige..
- Bestuursverkiezing SVB..
- Luchtvaartkenner oneens met uitspraken SLM-directeur..
- Rookbom verstoort ceremonie na toespraak Nederlandse premie…..
- Nieuwe miss Putri Jawa Suriname wil rolmodel zijn voor jong…..
- VOOR EN NA..
- ‘Mi brudu faya!’ – Dyon Denswil straalt na zijn eerste one …..
- Ouder, wijzer en sterker: de kracht van Jenny Simons..
- Tienermeisje gewond bij gewelddadige straatroof in Paramari…..