Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — “We gaan zondag afmaken.” Klare taal van Roberto Benschop nadat de Scholen Volleybalvereniging (SVV) vrijdagmiddag een 1-0 voorsprong nam in de U19-jongens play-off van de Surinaamse Volleybalbond. In de eerste halvefinaleontmoeting werd in de Ismay van Wilgen Sporthal een straight sets-zege behaald op Yelyco: 26-24, 25-20, 25-15.ADVERTISEMENT
De captain van SVV vond zijn team nonchalant spelen in de eerste twee sets. “Vandaar dat de score zo close was”, stelde Benschop in gesprek met de Ware Tijd. “In de derde hebben we zaken serieuzer aangepakt en de arbiter (Jaël Tijdmeter,… red.) heeft ons ook geholpen”, aldus Benschop.
“We gaan harder werken in game 2 om zodoende een derde wedstrijd af te kunnen dwingen”Yelyco-captain Dimar D’Leon
Vooral de coaches Verdy Getrouw (Yelyco) en Claudius Straal (SVV) ergerden zich op bepaalde momenten met enkele calls van Tijdmeter. Hij leidde de play-offpartij alleen en kon niet alle acties vanaf de arbitersstoel waarnemen.
Jammer
Yelyco-captain Dimar D’Leon klonk niet teleurgesteld na het verlies. “Ik vond het wel jammer, omdat we de game hadden kunnen pakken. We waren ook niet gefocust, maar dat kwam reels door bepaalde handelingen van de referee”, onderkende hij.
Echter, de aanvoerder weigert de handdoek in de ring te gooien. Game 2 wordt zondagmiddag om twee uur afgewerkt in de Walter Amo Sporthal op het Monseigneur Aloysius Zichem Sportcomplex (vroeger NGVB). “We gaan harder werken in game 2 om zodoende een derde wedstrijd af te kunnen dwingen”, aldus D’Leon.
Hij probeerde samen met onder anderen Sendro Riedewald, Yair Romeo en Rutchan Aaron het onderste uit de kan te halen voor Yelyco. Echter, onder anderen Benschop, Rafael Gilliot, Yael Lee-A-Leong en Jahmit Jambo dachten daar anders over en hielpen de drievoudig titelverdediger aan de 1-0 voorsprong in de best-of-three halvefinaleserie.
De eerste ontmoeting in de andere serie tussen Marwina uit Marowijne en Gideon uit Saramacca werd uitgesteld. Enkele spelers van Gideon hebben dengue.
- President voert overleg met rijschoolhouders..
- Bedrijf uit Dubai presenteert zonne-energieproject aan pres…..
- Protest Stichting Lelydorp 2000 en omwonenden tegen bouw op…..
- Suriname zakt op persvrijheidsindex: zorgwekkende trend..
- ACM vraagt aandacht voor veiligheid journalisten en impact …..
- SVB-verkiezingen: De antwoorden zijn in de huidige SVB-stat…..
- Kiezers dom of politici dom?..
- “Geen reden tot zorg over verkiezingsorganisatie”..
- Markante Surinamers onderscheiden voor verdienstelijke bijd…..
- OKB informeert EU-waarnemers over verkiezingen..
- Kolkenzuiger ingezet bij Esther Stichting om verstoppingen …..
- Peruaans marineschip botst tegen olieplatform in de Amazone…..
- Boze en teleurgestelde medewerkers PCS smeken om salaris..
- Man aangehouden na ongewenste aanraking en diefstal..
- ‘Dit land heeft kundige mensen nodig, geen loze beloften of…..
- E-visa applicatie en chatbot gelanceerd tijdens AI-bewustwo…..
- SVB laat FIFA-dwang zwaarder wegen dan vonnis rechter..
- Studententoelage verhoogd naar SRD1.000..
- Suriname gekelderd naar plek 32 op wereldranglijst persvrij…..
- Stemming en inhoud..
- Persvrijheid..