De Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) draait momenteel niet op volle capaciteit. De directie van het ziekenhuis doet daarom een dringend beroep op de samenleving: meld u alleen bij de SEH in geval van een uiterst noodgeval.
De SEH kampt al geruime tijd met beperkte operationele capaciteit vanwege aanhoudende verbouwingen. Daar komt nu een overmachtssituatie op het klinisch chemisch laboratorium bij, wat leidt tot verdere vertragingen in de dienstverlening. De wachttijd voor patiënten op de SEH is hierdoor aanzienlijk toegenomen.
Om overbelasting te voorkomen en de zorg voor écht spoedeisende patiënten te waarborgen, vraagt het AZP aan burgers met minder ernstige klachten om zich te wenden tot alternatieve spoedvoorzieningen. Dat kan onder andere bij de Huisartsenspoedpost van het Sint Vincentius Ziekenhuis of de spoedpost van het Zorghotel.
De SEH van het AZP blijft uitsluitend beschikbaar voor levensbedreigende situaties die niet elders behandeld kunnen worden, zoals hartaanvallen, halfzijdige verlamming of ernstige ongevallen.
Het ziekenhuis benadrukt dat, ondanks de huidige beperkingen, het personeel zich maximaal inspant om verantwoorde en hoogwaardige spoedzorg te blijven bieden aan wie het het hardst nodig heeft.
- 47-jarige bezwangert vijftienjarige stiefdochter..
- Alleenstaande man dakloos door woningbrand..
- Man loopt schotverwondingen op bij gewapende overval..
- President Santokhi betuigt medeleven na overlijden Edward B…..
- Kapalani distantieert zich van ruzies en negativiteit: “Ik …..
- Stichting Prasoro luidt noodklok: bijna 1 miljoen SRD tegoe…..
- Striktere migratiecontrole:..
- Gewapende bende berooft winkelier van tonnen US-dollars..
- 15-jarige tiener vermoedelijk in verwachting na seksueel mi…..
- Onze Zaken en Hun Zaken..
- NDP ‘diep’ getroffen door heengaan Belfort..
- NDP diep getroffen door dood Belfort..
- Edward Belfort op 59-jarige leeftijd overleden..
- DNA-lid Edward Belfort overleden..
- VSB hekelt aanhoudende non-transparantie bij overheidsuitga…..
- Assembleelid Edward Belfort overleden..
- Assembleelid tevens NDP-kandidaat Belfort overleden..
- Misiekaba: Behalve Staatsolie ook Staatsgas, Staatsvis, Sta…..
- ECD en Milieupolitie treden op tegen bandenzaken in Paramar…..
- Axwijk sportcomplex..
- CBB-directeur niet te spreken over uitspraken president San…..