Na een renovatieperiode van ongeveer twee maanden is Polikliniek Calcutta officieel heropend. De polikliniek is niet alleen gerenoveerd, maar ook volledig opnieuw ingericht. De oplevering vond plaats op 3 april, in aanwezigheid van minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid, RGD-directeur Radjesh Radjkoemar, parlementariër Mahinder Jogi en andere belanghebbenden.
Minister Ramadhin toonde zich zeer tevreden met de renovatie en benadrukte het belang van de Regionale Gezondheidsdienst (RGD) voor het ministerie. “De RGD, met zijn 43 poliklinieken langs de kustvlakte, zorgt voor toegankelijke en betaalbare eerstelijnsgezondheidszorg voor de Surinaamse bevolking,” aldus Ramadhin. Hij beloofde dat er in de komende weken meer renovaties van RGD-poliklinieken zullen worden opgeleverd.
RGD-directeur Radjkoemar zegt dat Polikliniek Calcutta al minstens 30 jaar niet meer gerenoveerd was. Na een oriëntatiebezoek in augustus 2024 werd besloten de renovatie zo snel mogelijk uit te voeren. “Elke patiënt verdient een goede accommodatie,” aldus Radjkoemar. Hij merkte op dat het aantal inschrijvingen bij de polikliniek na de renovatie is toegenomen.
Parlementariër Jogi benadrukte het belang van de renovatie voor de lokale gemeenschap en nodigde de minister uit voor een oriëntatiebezoek aan Saramacca om de tekortkomingen in het district te bespreken. Hij prees de inspanningen om de renovatie ondanks financiële beperkingen te voltooien.
- Politie onderschept drugs, vuurwapen en contant geld bij in…..
- Suriname en China vieren 49 jaar diplomatieke betrekkingen..
- Docu ‘Meer dan kling klang klong’: ‘Uitdaging om voorbij op…..
- Suriname en China vieren 49 jaar diplomatieke betrekkingen …..
- KPS: veiligheidshandhaving wordt opgeschaald..
- Achterstallige betalingen aan leverancier voor brandweervoe…..
- Geen plan, geen rekenschap, geen geloofwaardigheid..
- HEARTS PAHO Control Drivers-model geïntroduceerd..
- Santokhi erkend: ‘Regering had beter moeten communiceren…..
- Wankelende positie van het Openbaar Ministerie..
- OKB waakt voor verkiezingsfraude..
- Franse raad van traditionele gezagsdragers brengt eerste fo…..
- Jason Yeung ongeslagen schaakkampioen van Suriname..
- Jogi: ABOP maakt zich minder druk om nationale vraagstukken..
- Geld auto-inbraak nog niet achterhaald..
- Politieke partijen komen gezamenlijk in het geweer..
- Suriname en TCU zoeken samen naar slimme energieoplossingen..
- NPS zet in op grondige herziening gezondheidszorg: ‘Meer bu…..
- Kabinet Vicepresident: ‘Geen rol gespeeld bij besluit wege…..
- Problemen Esther Stichting nog steeds niet opgelost..
- Huisartsen getraind ter versterking van de eerstelijnszorg..