A20-voorzitter Steven Reyme zegt dat Surinamers moeten afrekenen met de verdeel-en-heerspolitiek. De tijd waarin er wordt gekeken naar partijbelang moet plaatsmaken voor het belang van de totale samenleving. “Weg ermee!”, riep hij de aanwezigen toe tijdens een vergadering van de partij met sympathisanten in Saramacca.
Reyme stelt dat A20, die samen met DOE en PRO de verkiezingen ingaat, al geruime tijd strijdt tegen fundamenteel onrecht. Elke regering die door het volk wordt gekozen, moet volgens hem randvoorwaarden creëren voor onder meer onderwijs, gezondheidszorg, veiligheid en woningbouw. Het volk moet niet bedelen, aangezien de regering verplicht is om voor deze zaken te zorgen. De samenleving moet geen politici meer accepteren die alleen hun eigen groep faciliteren. “Wan tra fas de”, aldus Reyme.
A20 wil randvoorwaarden scheppen waarbij armoede direct wordt aangepakt. Zodra de basisvoorzieningen aanwezig zijn, zal het volk het automatisch beter hebben. De juiste mensen moeten op de juiste plekken worden geplaatst.
Mensen zonder de juiste competenties mogen niet verwachten dat ze hoge functies bekleden. Jongeren moeten ook niet denken dat ze automatisch een overheidsbaan krijgen. De partij wil ontwikkelingen op gang brengen zodat de gemeenschap kan bijdragen aan de toekomst van het land.
Reyme pleit ervoor dat deskundigen worden samengebracht voor een technisch kabinet. Als de partij niet voldoende experts heeft, zal er gekeken worden naar Surinamers buiten de partij om het land op te bouwen. Hij riep de aanwezigen op hard te werken als garantie dat het beter zal gaan met Suriname. De A20-voorzitter merkte op dat geen enkel land Suriname daarbij zal helpen.
- Breaking: Ramdin gekozen tot OAS-secretaris-generaal, eerst…..
- Albert Ramdin gekozen als secretaris-generaal OAS..
- Ramdin nieuwe secretaris-generaal OAS; voor het eerst een S…..
- BREAKING — Ramdin gekozen als secretaris-generaal OAS..
- PVV rekent al vroeg af met Broki..
- Uitbreiding WK Voetbal..
- IMF bereikt principeakkoord met Suriname over laatste evalu…..
- Populisme: een generische politieke werkvorm of verziekte p…..
- Op stafniveau: 9e en laatste IMF-evaluatie goedgekeurd..
- Suriname ‘s eerste Vredespaal draagt boodschap in vier tale…..
- Gezag en bewoners Coeroeni Ressort brengen bezoek aan DNA..
- Werknemers SBB leggen werk neer wegens cao-geschil..
- Bisschop Choennie reflecteert in vastenbrief op polarisatie..
- Twee verdachten voor poging woning inbraak aangehouden..
- Bhikharie: “Administratief Beroepsinstituut haalt boevenstr…..
- Van huis weggestuurd naar huis..
- SWM hield empowermentsessie voor vrouwen op Internationale …..
- Diorama benadrukt ‘rauwheid’ plantageleven..
- Hoe angst de politiek stuurt – en waarom wij dat moeten doo…..
- Peer support en ervaringsdeskundigheid cruciaal bij herstel…..
- Reyme: “Weg met verdeel-en-heers-politiek”..