Minister Rishma Kuldipsingh van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) heeft op 4 maart 2025 voorgelezen voor de kinderen van de zesde klas van O.S. R.A. Tammenga. Het doel van de voorleesdag is om het lezen onder de leerlingen te bevorderen.
Door veel te lezen, kom je veel te weten en wordt je wijs. De bewindsvrouw heeft heeft de leerlingen daarna ook gemotiveerd om hun best te blijven doen. Het onderwerp van het verhaal is gezonde voeding. De boodschap van het verhaal is om een gezonde levensstijl na te streven. Aan de hand van het verhaal hebben enkele kinderen aangegeven wat gezonde voeding is, door het opnoemen van namen van bladgroenten en het genoeg drinken van water.
Een van de doelen van het ministerie EZ is om ondernemers te stimuleren en te begeleiden. De minister is onder de indruk geweest en benadrukte het belang van planten op je erf. Hierdoor kunnen de kinderen zichzelf voorzien van verse fruit en groenten, die zij kunnen nuttigen of verkopen. Ten slotte heeft de bewindsvrouw vragen van de kinderen beantwoord omtrent haar werkzaamheden.
- Negen huidige VHP-assembleeleden op verkiesbare plaatsen..
- Functie van OAS-secretaris-generaal stap dichterbij voor Ra…..
- Strengere handhaving op werk- en verblijfsvergunningen..
- Eerste officiële vaart van marineschip RSS Barracuda..
- Natuurbeschermers in coalitie voor voortbestaan zeekoeien..
- Ramdin: Chinalco deal niet van de tafel..
- Omgeving Slavernijmonument Amsterdam wordt grondig aangepak…..
- Leiderschap is ondankbaar!..
- VLS verwijt SPA en PALU ouderwets denken..
- 5 Zuid-Amerikaanse landen steunen OAS kandidatuur Ramdin..
- Ambassadeur Azerbeidzjan ziet bilaterale mogelijkheden in h…..
- Rijstboeren in Wageningen in nood door watertekort en stijg…..
- Suriname klaar voor olie- en gasexploratie met Shell, Total…..
- Azerbeidzjan en Suriname bespreken mogelijkheden voor samen…..
- Zwaar gewapende mannen plegen overval..
- Weg naar Zee wordt tot rampgebied verklaard; voorbereiding …..
- OKB traint ressort coördinatoren..
- Gewapende beroving op magazijn aan de Eduard Abrahamsweg..
- Harold Orlando Ravenberg..
- Wereld Obesitas Dag: het gevaar van obesitas voor de gezond…..
- Verontrustende cijfers over obesitas..