Het Telecommunicatiebedrijf Suriname (TELESUR) is verheugd met de aanname van de wet omzetting Telesur Sui Generis naar N.V. TELESUR in DNA op 20 februari 2025. Hiermee wordt de mogelijkheid gecreëerd om enerzijds internationaal betere deals te kunnen sluiten en zodoende de concurrentie positie te verbeteren en anderzijds beter te kunnen inspelen op mogelijkheden in de olie & gas industrie.
Het bedrijf stelt dat er geen sprake is van privatisering of verkoop, maar slechts een verandering van de rechtsvorm. De Staat Suriname blijft 100% aandeelhouder. Tevens is in de wet opgenomen dat de uitgifte en vervreemding van aandelen van N.V. TELESUR, alsook de dochterondernemingen uitsluitend geschiedt na goedkeuring van DNA, middels wetgeving. Verder zijn de belangen van de medewerkers veiliggesteld. De wet is mede met ondersteuning van de vakbond, Telegraaf-en Telefoon Werknemers Organisatie Suriname (TTWOS), tot stand gekomen.
Met de nieuwe rechtsvorm kan beter ingespeeld worden op de behoeften van de klanten en de gemeenschap als geheel. Het bedrijf is dan in een betere positie om zodoende het voortbestaan van de organisatie en de dienstverlening te blijven garanderen, aldus het bedrijf in een persbericht.
Telesur feliciteert zijn medewerkers, de TTWOS en de Surinaamse gemeenschap met deze mijlpaal.
- Tot nu toe 11 politieke partijen geregistreerd bij CHS..
- Kandidatenlijst ABOP zo goed als rond..
- Lalanie Tooy voorkomt verliespunten Transvaal..
- VSB roept DNA op goedkeuring Chinalco-overeenkomst op te sc…..
- Raghoebarsing gaf onjuiste informatie over subsidie aan STV…..
- Belfort naar NDP; Simons: Volk moe van armoede..
- Acht jeugdige verdachten aangehouden; twee hunner heengezon…..
- Inbreker op heterdaad betrapt met eieren..
- Telesur doneert SRD 650.000 aan AZP..
- Tropenbos Suriname versterkt ontwikkeling in Para door du…..
- NPS, ABOP en NDP registreren zich met grote aanhang bij Cen…..
- Breaking: ABOP’er Belfort sluit zich aan bij de NDP..
- Edward Belfort nu lid van de NDP..
- Jason Gummels verruilt VHP voor NDP..
- BLAUWMEER STROMAN POLITIEK..
- Belasting over vastgoed in Nederland en Suriname: Wie mag h…..
- Jongeren en werkgevers in dialoog over toekomst arbeidsmark…..
- Politieposthuis 6 officieel heropend..
- Verdachte die inreed op politieambtenaar tijdens “operatie …..
- Ook VHP’er Jason Gummels bij de NDP..
- Partner aangehouden voor mishandeling en bedreiging zwanger…..