Minister Parmanand Sewdien van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) geeft aan geen ambities te hebben om op de verkiezingslijst van de Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP) te staan. Voor aanvang van de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM) verklaarde hij dat het nog te vroeg is om te weten wie er op de kieslijst geplaatst zullen worden.
Daarnaast merkte de minister op dat enkele politieke partijen zich afgelopen dinsdag beklaagden over de vertraagde communicatie van de extra eisen die de Centrale Bank van Suriname (CBvS) stelt voor registratie, wat tot frustratie leidde. Hij benadrukte echter dat de aanpak van de CBvS in lijn is met die van andere landen en dat de extra maatregelen als normaal worden beschouwd.
Verder gaf Sewdien aan dat Suriname mogelijk te lang heeft gewacht met bepaalde maatregelen, vooral op het gebied van het voorkomen van financiering van verkiezingen door criminele netwerken of witwaspraktijken. Hij onderstreepte dat de regering nu de juiste stappen zet om geldstromen beter te reguleren, wat ook verband houdt met het NRA-rapport.
Volgens de minister zullen alle politieke partijen deze week hun zaken op orde brengen om zich te registreren voor de verkiezingen. De registratieperiode begon op 19 februari en loopt tot 24 februari. Tot nu toe hebben meer dan vijftien partijen zich al aangemeld.
- Politieposthuis 6 officieel heropend..
- Verdachte die inreed op politieambtenaar tijdens “operatie …..
- Ook VHP’er Jason Gummels bij de NDP..
- Partner aangehouden voor mishandeling en bedreiging zwanger…..
- Pakittow toegetreden tot de NDP; met helikopter aangekomen..
- Autobestuurdter laat leven bij aanrijding op de Oost-Westve…..
- Poku Krutu voorziet in grote behoefte..
- Breaking: Pakittow toegetreden tot de NDP..
- Maatregelen voor bloedveiligheid: Tijdelijke samenwerking m…..
- Ramadan als politiek wapen!..
- Paus Franciscus verkeert in kritieke toestand..
- Verdachte aangehouden ter zake verduistering en oplichting..
- Stephano Pakittow Biervliet kiest voor NDP..
- Bestuursleden SBB: “directeur niet transparant en doet onte…..
- Gezondheid paus Franciscus verslechterd, Vaticaan bezorgd..
- Dodelijke aanrijding tussen autobus en personenauto..
- Inbreker op heterdaad betrapt en aangehouden..
- RSS Barracuda volledig operationeel..
- Vrouw overleden door aanrijding; meerdere gewonden..
- Man bedreigt en mishandelt hoogzwangere partner; verdachte …..
- 48th CARICOM Heads of Government in Barbados..