Mac Andrew gaat zich na regeertermijn focussen op uitdagingen buiten de politiek

Minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken (AWJ) zegt herinnerd te willen worden voor zijn inzet op de gebieden waarvoor hij verantwoordelijk was, namelijk arbeid en de coördinatie van het jeugdbeleid. Hij geeft aan dat hij altijd heeft gestreefd naar vooruitgang en de nodige stappen heeft gezet om zijn ministerie te verbeteren. Mac Andrew gaat zich na zijn ministerschap focussen op uitdagingen buiten de politiek.

In het programma Magazine-4 gaf Mac Andrew een korte uiteenzetting over de ontwikkelingen binnen zijn ministerie. “In 2024 organiseerden we een symposium in Coronie en zetten we computertrainingen op voor kwetsbare jongeren om hun vaardigheden en inzetbaarheid te vergroten. Ook lanceerden we in 2025 het project ‘Sociaal Agogische Vorming’ in Commewijne en verhoogden we de armoedegrens om de levensomstandigheden van de armen te verbeteren,” zei de minister.

Hij sprak verder over de installatie van jeugdambassadeurs. De arbeidswetgeving werd gemoderniseerd en het ministerie verwierf een eigen kantoorpand. Hij beschouwt dit als zijn laatste rol als minister en heeft besloten zich te gaan richten op nieuwe uitdagingen buiten de politiek.

..