Tijdens het sterilisatieproject van Caribbean Spay Neuter zijn maar liefst 647 honden en katten gesteriliseerd. Gedurende vier dagen in juni, konden burgers hun dieren brengen om die onvruchtbaar te maken. Het ultieme doel is om minder zwerfdieren in Suriname te hebben en dat het dierenwelzijn daardoor verbetert.
Surinaamse vrijwilligers hebben gewerkt met een team van dierenartsen en assisten, dat speciaal is afgereisd uit verschillende landen zoals Mexico en de Verenigde Staten, om het project hier uit te voeren. Uit eigen middelen hebben zij de ticket en het verblijf, bekostigd. Voeding is geschonken door donateurs.
Caribbean Spay Neuter zet zich al jaren in om met schaarse middelen het mogelijk te maken dat dieren in Suriname worden gesteriliseerd. De organisatie kost enorm veel geld en wordt vooral met donateurs en vrijwilligers uitgevoerd. Ondanks er zovaak geroepen wordt om dieren niet te dumpen, merkt de stichting dat dit nog té vaak voordoet.
- STOCKHOLM SYNDROOM..
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..
- Wetenschapper waarschuwt voor slakkenplaag en risico op men…..
- Patricia Etnel is niet meer..
- Kenneth Milton Oostwijk..
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..
- Aardig wat zon met onweersbuien in de middag..
- National Day Suriname bij Expo 2025 Osaka volop gaande..
- 3×3-basketbalcoach Mike Nahar: ‘We gaan met frisse moed de …..
- Panama zet grondrechten opzij na rellen over pensioenwet..
- Duizenden babyschildpadden onderschept in Mexico..
- Leendert Callender (76) Amsterdam 18-6-2025..
- Mavis Mathilda Francis Riley (71) Schagen 17-6-2025..
- Politiek analist Ramadhin: “SPA en DRS hebben NPS nauwelijk…..
- Staatsolie: Minder regels, meer actie voor local content..
- Trump: ‘Iran moet vrede sluiten of wordt opnieuw en harder …..
- Trump: Als er geen vrede komt, slaan we opnieuw toe..