INGEZONDEN
597Netwerken roept op om het nieuwe ministerie dat zich zal bezighouden met de energiesector niet ministerie van ‘Oil and Gas’ te noemen, maar resoluut te kiezen voor de naam ministerie van Energie. ‘Oil and Gas’ is veel te beperkt en wekt de indruk dat Suriname zich enkel inzet op fossiele brandstoffen. Dat is onverstandig, zeker nu de wereld steeds sneller overstapt naar duurzame energie.
Suriname heeft enorme kansen in zonne-energie, waterkracht, groene waterstof en innovatieve technologieën. Die breedte moet ook in de naam van het ministerie tot uiting komen. Een ministerie van Energie straalt visie en modern beleid uit en versterkt Surinames internationale positie. Het opent deuren naar klimaatinvesteringen en partnerschappen die bijdragen aan economische groei én duurzaamheid.
“Wij verwachten dat de inrichting en organisatie van ministeries een gezamenlijke inspanning wordt, waarin ook ideeën van buiten de zes-partijen-coalitie welkom zijn”
597Netwerken onderkent dat de benoeming van ministers grondwettelijk is toebedeeld aan de president. Tegelijkertijd verwachten wij dat de inrichting en organisatie van ministeries een gezamenlijke inspanning wordt, waarin ook ideeën van buiten de zes-partijen-coalitie welkom zijn.
Suriname staat voor grote uitdagingen én kansen. Daarvoor hebben we een breed draagvlak en frisse input nodig — ook van de samenleving zelf. 597Netwerken blijft zich inzetten voor modern bestuur dat Suriname klaarstoomt voor de toekomst.
597Netwerken
De redactie van de Ware Tijd stelt lezers in de gelegenheid stukken in te zenden ter publicatie. In principe worden alle ingezonden artikelen opgenomen, tenzij de inhoud schadelijk, kwetsend of beledigend is voor derden. Stukken die worden geplaatst komen niet noodzakelijkerwijs overeen met de mening van de Ware Tijd. De redactie behoudt zich het recht voor om stukken niet te plaatsen, of in te korten of te redigeren zonder dat die uit hun context worden gehaald.
- Israel verbergt zijn misdaden niet langer. In Gaza voert he…..
- Asabina benadrukt noodzaak tot eerlijke en effectieve belas…..
- Staatsolie sluit strategische deal met Petronas voor diepze…..
- Twee verdachten aangehouden in zaak Sunparklaan..
- Verschuiving naar ondiep water: Macaw-1 boorput zet Demerar…..
- Nieuw te vormen coalitie tekent binnenkort concreet regeerp…..
- Sieraden buitgemaakt op recreatieoord..
- Taboesfeer en personeelstekort bemoeilijken zorg voor sikke…..
- Simons: Energiesector biedt kansen, investeringen en goed b…..
- Man (38) opgepakt door politie Livorno verdacht van diefsta…..
- Bromfietser in botsing met auto bij inhaalmanoeuvre..
- 29 nieuwe tuchtzaken tegen notarissen behandeld..
- Die koers, die koers…..
- Vrouw veroordeeld voor moord op man; lichaam onder bed gevo…..
- Man ingesloten voor diefstal van geelmateriaal..
- Stephanie Ramautar beëdigd als notaris: ‘Ik wil een goede e…..
- De Ware Tijd niet uitgekomen..
- Man licht marktverkopers op met valse 100 US dollar-biljett…..
- PVC-stemhokken en plastieken stemkisten worden hergebruikt …..
- Jagesar: Bijna helft van Suriname’s offshoregebied nu onder…..
- Criminaliteitsbestrijding..