INGEZONDEN
597Netwerken roept op om het nieuwe ministerie dat zich zal bezighouden met de energiesector niet ministerie van ‘Oil and Gas’ te noemen, maar resoluut te kiezen voor de naam ministerie van Energie. ‘Oil and Gas’ is veel te beperkt en wekt de indruk dat Suriname zich enkel inzet op fossiele brandstoffen. Dat is onverstandig, zeker nu de wereld steeds sneller overstapt naar duurzame energie.
Suriname heeft enorme kansen in zonne-energie, waterkracht, groene waterstof en innovatieve technologieën. Die breedte moet ook in de naam van het ministerie tot uiting komen. Een ministerie van Energie straalt visie en modern beleid uit en versterkt Surinames internationale positie. Het opent deuren naar klimaatinvesteringen en partnerschappen die bijdragen aan economische groei én duurzaamheid.
“Wij verwachten dat de inrichting en organisatie van ministeries een gezamenlijke inspanning wordt, waarin ook ideeën van buiten de zes-partijen-coalitie welkom zijn”
597Netwerken onderkent dat de benoeming van ministers grondwettelijk is toebedeeld aan de president. Tegelijkertijd verwachten wij dat de inrichting en organisatie van ministeries een gezamenlijke inspanning wordt, waarin ook ideeën van buiten de zes-partijen-coalitie welkom zijn.
Suriname staat voor grote uitdagingen én kansen. Daarvoor hebben we een breed draagvlak en frisse input nodig — ook van de samenleving zelf. 597Netwerken blijft zich inzetten voor modern bestuur dat Suriname klaarstoomt voor de toekomst.
597Netwerken
De redactie van de Ware Tijd stelt lezers in de gelegenheid stukken in te zenden ter publicatie. In principe worden alle ingezonden artikelen opgenomen, tenzij de inhoud schadelijk, kwetsend of beledigend is voor derden. Stukken die worden geplaatst komen niet noodzakelijkerwijs overeen met de mening van de Ware Tijd. De redactie behoudt zich het recht voor om stukken niet te plaatsen, of in te korten of te redigeren zonder dat die uit hun context worden gehaald.
- Iran overweegt vergeldingsmaatregelen na grootschalige Amer…..
- Iran zweert vergelding na Amerikaanse luchtaanvallen: ̶…..
- Laat Chelle je vertelle!: De reis van een grappige ziel naa…..
- Natio wil Gold Cup afsluiten met zege tegen Dominicaanse Re…..
- De genegeerde opdracht van de kiezers aan de politiek..
- STOCKHOLM SYNDROOM..
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..
- Wetenschapper waarschuwt voor slakkenplaag en risico op men…..
- Patricia Etnel is niet meer..
- Kenneth Milton Oostwijk..
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..
- Aardig wat zon met onweersbuien in de middag..
- National Day Suriname bij Expo 2025 Osaka volop gaande..
- 3×3-basketbalcoach Mike Nahar: ‘We gaan met frisse moed de …..
- Panama zet grondrechten opzij na rellen over pensioenwet..
- Duizenden babyschildpadden onderschept in Mexico..
- Mavis Mathilda Francis Riley (71) Schagen 17-6-2025..