INGEZONDEN
597Netwerken roept op om het nieuwe ministerie dat zich zal bezighouden met de energiesector niet ministerie van ‘Oil and Gas’ te noemen, maar resoluut te kiezen voor de naam ministerie van Energie. ‘Oil and Gas’ is veel te beperkt en wekt de indruk dat Suriname zich enkel inzet op fossiele brandstoffen. Dat is onverstandig, zeker nu de wereld steeds sneller overstapt naar duurzame energie.
Suriname heeft enorme kansen in zonne-energie, waterkracht, groene waterstof en innovatieve technologieën. Die breedte moet ook in de naam van het ministerie tot uiting komen. Een ministerie van Energie straalt visie en modern beleid uit en versterkt Surinames internationale positie. Het opent deuren naar klimaatinvesteringen en partnerschappen die bijdragen aan economische groei én duurzaamheid.
“Wij verwachten dat de inrichting en organisatie van ministeries een gezamenlijke inspanning wordt, waarin ook ideeën van buiten de zes-partijen-coalitie welkom zijn”
597Netwerken onderkent dat de benoeming van ministers grondwettelijk is toebedeeld aan de president. Tegelijkertijd verwachten wij dat de inrichting en organisatie van ministeries een gezamenlijke inspanning wordt, waarin ook ideeën van buiten de zes-partijen-coalitie welkom zijn.
Suriname staat voor grote uitdagingen én kansen. Daarvoor hebben we een breed draagvlak en frisse input nodig — ook van de samenleving zelf. 597Netwerken blijft zich inzetten voor modern bestuur dat Suriname klaarstoomt voor de toekomst.
597Netwerken
De redactie van de Ware Tijd stelt lezers in de gelegenheid stukken in te zenden ter publicatie. In principe worden alle ingezonden artikelen opgenomen, tenzij de inhoud schadelijk, kwetsend of beledigend is voor derden. Stukken die worden geplaatst komen niet noodzakelijkerwijs overeen met de mening van de Ware Tijd. De redactie behoudt zich het recht voor om stukken niet te plaatsen, of in te korten of te redigeren zonder dat die uit hun context worden gehaald.
- Swit Firi doorbreekt stilte met single en Nederland-tournee..
- 55-jarige man te Domburg dreigt woning buurvrouw in brand t…..
- Man slaat ramen gebouw stuk uit woede over verdwenen eigend…..
- Suriname vraagt OAS om steun voor inclusieve en veerkrachti…..
- Voorbereidingen in volle gang voor installatie nieuwe DNA-l…..
- Afscheid van Patricia Etnel, een vurige stem en warm hart..
- Landgenoten nemen massaal afscheid van overleden DNA-lid Pa…..
- Wegomleggingen in verband met vergadering DNA..
- Twee personen op heterdaad betrapt bij diefstal van gascili…..
- Hakrinbank presenteert sterke jaarresultaten en groeiperspe…..
- OM eist 30 jaar cel voor moord op echtgenote en het verberg…..
- Een droom voor de kinderen van Sunny Point..
- 66-jarige man in ziekenhuis overleden na verkeersongeval me…..
- SML-play-off van start: Notch vs PVV en Voorwaarts vs Inter…..
- GOw2 heropent duurzaam selfservice-tankstation aan Mahonyla…..
- Sleur: ‘Cyanide en arseen in stuwmeer is tikkende tijdbom o…..
- Verdachte in verzekering gesteld na bedreiging buurvrouw..
- Verdachte in verzekering gesteld wegens vernieling..
- Wegomlegging tijdens installatie nieuw parlement..
- Pieter Kooistra..
- Marléne Hariette Norma Roberts – Le Blanc..