PARAMARIBO — C.T., 47 jaar, is door de politie van Livorno opgepakt, nadat er tegen hem aangifte van verkrachting was gedaan. Het slachtoffer, zijn vijftienjarige stiefdochter S.B., is door het seksuele misbruik zwanger geraakt. Het Korps Politie Suriname meldt maandag op zijn website dat de verdachte in verzekering is gesteld na afstemming met het Openbaar Ministerie.
Uit het voorlopige onderzoek van de politie blijkt dat de moeder van S.B. in februari in het ziekenhuis werd opgenomen. Vanaf dat moment heeft haar partner steeds geprobeerd de dochter te betasten, maar het meisje weigerde. Omdat de man enige kostwinner was, vertelde de tiener haar zieke moeder niets.ADVERTISEMENT
Na enige tijd lukte het C.T. toch meerdere keren seks te hebben met zijn stiefdochter. Toen het slachtoffer op gegeven moment ernstig ziek werd en door haar moeder naar de dokter werd gebracht, bleek S.B. zwanger te zijn. De dochter werd door de moeder ondervraagd, waarna ze het seksuele misbruik opbiechtte. De moeder bracht het kind vervolgens naar de politie, waar er aangifte werd gedaan. De stiefvader werd op 3 april in de kraag gevat en opgesloten.
- Fatsoen in de politiek..
- KPS installeert applicatie om brandstofmisbruik tegen te ga…..
- Het Saramaccaans volk..
- WIE LIEGT EN WIE SPREEKT DE WAARHEID?..
- Reactie op uitlatingen Baitali N.V. over wegstrekking South…..
- Marcel Selmon Daan..
- Ivan Fernald nog niet klaar met de politiek..
- Boekrecensie: Ik omhels je onafgebroken..
- NJSSBOS twijfelt over bedoelingen president Santokhi met st…..
- Ingrid Bouterse doet aangifte wegens gemanipuleerde AI-vide…..
- UNDP draagt verkiezingsmateriaal over aan BiZa..
- Jap-A-Joe pareert kritiek: “Geen enkele reden om op te stap…..
- Man komt om het leven door elektrocutie tijdens kraanwerkza…..
- VN Mensenrechtenraad opgeroepen tot actie voor Rechten Afri…..
- Minister Mathoera blikt tevreden terug op ministerschap..
- Duizend mensen maken op eerste dag Digitaal-ID-account aan..
- Brunswijk: ‘Wendy Jap A joe wordt niet opgedonderd’..
- John Leerdam wordt baas Nationaal Slavernijmuseum..
- Marica verwacht verdere stijging van de wisselkoers..
- ’s Lands Hospitaal zette mini Gezondheidsbeurs op touw in v…..
- Privatisering SAIL bijna rond: personeel behoudt banen..