KWAKOEGRON — R.P. is dood binnengebracht op de polikliniek van de Regionale Gezondheidsdienst (RGD) te Pikin Saron. Aangegeven werd dat hij uit de laadbak van een pick-up was gevallen op de weg van Kwakoegron, in de omgeving tussen Mapoksoe en Pikin Saron.
Tegenover de politie werd verklaard dat het slachtoffer en een andere man op weg terug van het verzamelen van brandhout in de laadbak zaten bovenop het hout. Op een bepaald moment verloor R.P. zijn evenwicht, viel uit de laadbak, belandde op het wegdek en rolde vervolgens het bos in.ADVERTISEMENT
Door de bestuurder van de pick-up werd hij direct vervoerd naar de RGD-poli te Pikin Saron, maar onderweg gaf hij de geest. Bij een eerste schouw werden slechts een kleine barstverwonding aan het hoofd en een zwelling ter hoogte van het schouderblad vastgesteld.ADVERTISEMENT
De politie onderzoekt momenteel de toedracht van het ongeval. Het is niet duidelijk of de bestuurder rijbevoegdheid heeft. Het Korps Politie Suriname meldt op zijn website dat hij slechts een had van een rijbewijs dat vermoedelijk beschadigd is. Nagegaan wordt of het rijbewijs nog geldig is en of de bestuurder een pick-up mocht besturen.
- De rol van de Ede- en Bere Winti..
- DNA bereikt dieptepunt: Geen quorum voor vergaderingen..
- Ondernemer herkent overlastgever op camerabeelden..
- Recht geheime stemming vertrapt: mensen met beperking slepe…..
- Hok-Ahin-Zeegelaar Anette Rita Magdalena..
- Condoleanceregister voor oud-president Wijdenbosch geopend..
- Amerikaan Robert Prevost gekozen tot nieuwe paus..
- Overstekende voetganger komt om bij aanrijding met pick-up..
- Studententoelage blijft 800 SRD, maar leeftijdsgrens mogeli…..
- Kardinaal Robert Prevost gekozen tot nieuwe paus..
- Schoolvervoer per direct hervat..
- Vera Helouise Brader..
- Josephine Helouise Carole Padam-Sing..
- Devica Matadien-Kalpoe..
- Kardinaal Robert Prevost gekozen tot eerste Amerikaanse pau…..
- Witte rook uit schoorsteen Sixtijnse Kapel: er is een nieuw…..
- Nieuwe paus gekozen; witte rook uit schoorsteen van Sixtijn…..
- Loononderhandelingen vastgelopen: Ravaksur Plus zal traject…..
- Man ingesloten voor seksueel misbruik minderjarige..
- Wan Okasi eist geheime stemming voor mensen met beperking..
- Stichting K.A.S.E.K.O. en NVMS verzorgen cursus Skrakidron..