PARAMARIBO — R.A., 25 jaar, is door de politie van Latour in verzekering gesteld wegens zware mishandeling. Hij heeft op 19 juli een man met een mes verwond, waaronder aan zijn linker bovenarm. Het Korps Politie Suriname meldt op zijn website dat de verdachte op 6 augustus in de avonduren door de politie van Latour werd gearresteerd, nadat die was getipt. De volgende dag werd R.A. voorgeleid en na overleg met het Openbaar Ministerie opgesloten.
Uit het politieonderzoek blijkt dat op 19 juli het slachtoffer naar een supermarkt te Latour ging. Nadat hij zijn voertuig had geparkeerd, merkte hij dat twee mannen heftig ruzie maakten. Toen hij terugkeerde was de ruzie nog gaande. Het slachtoffer sprak het duo aan en verzocht hen uit de buurt van zijn wagen te blijven om eventuele schade te voorkomen.
R.A., die al in een agressieve bui was, reageerde fel daarop. Kort voordat het slachtoffer in zijn auto stapte, stak de verdachte hem van achteren in zijn linker bovenarm. Vervolgens bracht hij het slachtoffer een tweede steekverwonding toe. Het kwam daarna tot een worsteling tussen de twee. Omstanders grepen in en haalden het slachtoffer en R.A. uit elkaar. De dader verliet de plek, terwijl het slachtoffer naar het ziekenhuis werd vervoerd voor medische behandeling.
- Minister Landveld wil strengere controle op busdiensten en …..
- Financiën en Planning waarschuwt voor fake Facebookaccount …..
- Parlement stemt met Santokhi af over toelating als lid..
- Kantonrechter beslist woensdag over voorlopige vrijlating K…..
- Steekincident na rouwzitting: verdachte in verzekering gest…..
- Registratie en verlenging vuurwapenvergunning voortaan voll…..
- Afzwaaiend politiebaas Isaacs: functie korpschef lijkt een …..
- Twee mannen in Albina aangehouden voor seksueel misbruik mi…..
- President Simons stuit op onbekende kabinetten in Nickerie …..
- Vertrekkend politiebaas Bryan Isaacs: “Korpschef is een spe…..
- Man misbruikt minderjarige pleegdochter met collega..
- Nieuwe commissie voor Surinaamse deelname aan Carifesta XV …..
- Twee verdachten aangehouden voor seksueel misbruik minderja….
- Baitali wil meedenken over snelle verbetering Van ’t Hogerh…..
- Leiding Korps Politie Suriname overgedragen aan commissaris…..
- Heilige auto’s..
- Nog twee ontsnapte gevangenen gepakt..
- LELIJK OP DE NEUS KIJKEN…..
- Vrouwelijke sportbestuurders..
- AVO-directeur Poese: AVO-diploma’s hebben wel bestaansrec…..
- SPELEN MET VUUR..