PARAMARIBO — R.A., 25 jaar, is door de politie van Latour in verzekering gesteld wegens zware mishandeling. Hij heeft op 19 juli een man met een mes verwond, waaronder aan zijn linker bovenarm. Het Korps Politie Suriname meldt op zijn website dat de verdachte op 6 augustus in de avonduren door de politie van Latour werd gearresteerd, nadat die was getipt. De volgende dag werd R.A. voorgeleid en na overleg met het Openbaar Ministerie opgesloten.
Uit het politieonderzoek blijkt dat op 19 juli het slachtoffer naar een supermarkt te Latour ging. Nadat hij zijn voertuig had geparkeerd, merkte hij dat twee mannen heftig ruzie maakten. Toen hij terugkeerde was de ruzie nog gaande. Het slachtoffer sprak het duo aan en verzocht hen uit de buurt van zijn wagen te blijven om eventuele schade te voorkomen.
R.A., die al in een agressieve bui was, reageerde fel daarop. Kort voordat het slachtoffer in zijn auto stapte, stak de verdachte hem van achteren in zijn linker bovenarm. Vervolgens bracht hij het slachtoffer een tweede steekverwonding toe. Het kwam daarna tot een worsteling tussen de twee. Omstanders grepen in en haalden het slachtoffer en R.A. uit elkaar. De dader verliet de plek, terwijl het slachtoffer naar het ziekenhuis werd vervoerd voor medische behandeling.
- Cynthia McLeod presenteert Surinaamse klassieker in Brazili…..
- Surinaamse influencers vertrekken naar India voor internati…..
- Nieuwe naam voor JusPol in de maak: Monorath wil focus op v…..
- Herinner je je de Huajiang Canyon Bridge in Guizhou nog?..
- Ouders bezorgd over toegewezen school voor leerlingen OS Af…..
- Influencers vertrekken naar India voor internationaal uitwi…..
- Voorstel naamsverandering ministerie Justitie en Politie..
- Palestijnse generatie raakt vrijwel volledig toegang tot on…..
- Tsang wil alle informatie rond Van ‘t Hogeruystraat eerst o…..
- Ramautarsing: ‘Als je rijk wilt worden, word dan ondernemer…..
- Dirk Currie wordt dinsdag beëdigd als minister van Onderwij…..
- VAN ‘T HOGERHUYSSTRAAT, IDB EN RECHTERLIJKE MACHT..
- Gerookte Atlantische zalmfilet en Begro-diepvrieserwten ter…..
- Korpschef ontboden door minister Monorath..
- Minister Manorath bespreekt uitdagingen brandweer tijdens k…..
- Essed: ´Twijfels over geschiktheid deel van kabinet’..
- Het gezin Hermandad..
- Aanhouding na dodelijke aanvaring: 8-jarig meisje overlijdt…..
- Suriname bevordert regionale diplomatie met eerste CARICOM–…..
- IDB bevestigt zuivere procedure bij miljoenenproject Van ’t…..
- Nieuwe lichting douane-aspiranten start formele opleiding.