PARAMARIBO — Radjkoemar M. en Karin R., die terechtstaan in verband met de vermissing van de toerist Manhar Hrischikesh Parmessar – het ontzielde lichaam is nooit gevonden – zullen op 24 juli het laatste woord voeren. Op die dag zal de rechter ook het vonnis uitspreken. Bij de vorige behandeling stond de zaak van Karin R. voor repliek van de officier van justitie (OvJ) en dupliek van de verdediging. Beide partijen bleven bij hetgeen ze eerder tijdens het requisitoir en het pleidooi hadden aangevoerd.
OvJ Romeo Rampersad heeft tegen Radjkoemar M. een gevangenisstraf van dertig jaren geëist, onder aftrek van de tijd in voorarrest doorgebracht, voor het medeplegen van moord, het medeplegen van het wegmaken van het stoffelijke overschot en het medeplegen van begunstiging. Tegen Karin R. is er voor het medeplegen van begunstiging een gevangenisstraf van negen maanden, waarvan vier voorwaardelijk geëist, onder aftrek van de tijd in voorarrest doorgebracht en een proeftijd van twee jaar.
Raoul Lobo en Harold Belfor, de advocaten van de twee verdachten, hadden eerder hun vraagtekens geplaatst bij de behandeling van een ‘moordzaak’, terwijl er geen stoffelijk overschot is. Echter, het Openbaar Ministerie had aan de hand van de onderzoeksresultaten genoeg aanleiding gevonden om de toerist formeel dood te verklaren.
Manhar Hrischikesh Parmessar werd op 18 december 2022 officieel als vermist opgegeven bij de autoriteiten. De man had op die dag terug moeten keren naar Nederland en was om tien uur ’s morgens ook opgehaald aan de Negenkinderenweg in district Wanica om naar de Johan Adolf Pengel-luchthaven te gaan.
Een andere verdachte, Biswanand B. alias Romeo, vluchtte na verhoor door de politie naar Frans-Guyana. K.R. had hem gereden naar grensplaats Albina. De vermiste zou een grote schuld hebben bij Biswanand B.
- Goerdat ziet af van zijn zetel..
- Zonnig weer maar ook onweersbuien voorspeld..
- Politie De Nieuwe Grond pakt verdachte aan voor verspreidin…..
- Local content vereist AI-kennis – Zijn we er klaar voor?..
- Kirchner begint straf, supporters massaal op straat..
- Raghoebarsing over koersstijging: aankomende leiders zullen…..
- Shemar Jameson go-to guy in eerste finale triomf Yellow Bir…..
- Enige overlevende van crash in India begraaft broer, die oo…..
- Afreximbank investeert US$ 1,6 miljard in Staatsolie: grote…..
- Mexico plaatst zich voor kwartfinale Concacaf Gold Cup 2025..
- Column: Finishing touch..
- SEOGS 2025: bevolking zal snel vruchten plukken van oliewin…..
- BESCHOUWING — Hopen op gezamenlijke verantwoordelijkheid..
- Adhin vraagt samenleving geen wonderen te verwachten van ni…..
- ‘SRD heeft meer dan 95 procent van haar koopkracht verloren…..
- Jagesar: Geen belastingvoordelen voor Petronas en Paradise …..
- Politie houdt verdachte aan voor verduistering sieraden na …..
- Reactie op Tsang: Feiten verdraaien is geen leiderschap..
- OKB zal verkiezingen 2025 bindend verklaren..
- Sharon Balkaran: ‘We did it’..
- Volksgezondheid ondertekent overeenkomst voor digitale onde…..