De 22-jarige verdachte F.V. is op zaterdag 15 februari 2025 tijdens surveillance werkzaamheden door leden van het Regio Bijstandsteam Paramaribo (RBTP) in een zwart gelakte voertuig met een vrouwspersoon gesignaleerd aan de Anton Dragtenweg. Bij het zien van de politie reed hij met hoge snelheid weg, achterna gezeten door de wetsdienaren. Hij negeerde de stoptekens van de politie en reed op een bepaald moment met hoge snelheid in op de politieambtenaren, die zich tijdig in veiligheid konden brengen. Het RBTP verloor het voertuig uit het oog, maar kort daarna gelukte het dit team bedoelde auto op de kruising van de Grote Combéweg en de Mahonylaan klem te rijden. De 22-jarige bestuurster C.H. die alleen in het voertuig zat werd in de kraag gevat, aangezien zij de verdachte ergens moest hebben afgezet. Het RBTP zette de opsporing voort en werd de verdachte F.V. op een terrein aan de Crommelinstraat, ondanks zijn hevig verzet in de boeien geslagen.
F.V. wordt ervan verdacht op zondag 19 januari 2025 aan de Albrecht Dürerstraat ter hoogte van pand nummer 33, een 24-jarige jongeman in zijn been te hebben beschoten. Na de daad koos hij het hazenpad en wist uit handen van de politie te blijven.
F.V. en C.H. werden ter voorgeleiding overgedragen aan de Recherche van Regio Paramaribo die belast is met het onderzoek. Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte C.H. na ernstig te zijn aangesproken, heengezonden, terwijl de verdachte F.V. ter zake poging moord, poging doodslag, zware mishandeling, diefstal middels geweldpleging en vernieling door de politie in verzekering is gesteld.
24-jarige jongeman na woordenwisseling in been geschoten; twee verdachten aangehouden van wie één hunner is heengezonden Korps Politie Suriname.
- Onthutsende onthulling: president Hof zat ook op de schoot …..
- Lichte regen in de ochtend, droog in de nacht..
- DA ’91-voorzitter: ‘Suriname heeft geen behoefte aan een wa…..
- Paus Franciscus aan de beterende hand, maar nog niet uit de…..
- Paus Franciscus niet buiten levensgevaar..
- Meteodienst waarschuwt voor sterke windstoten boven kustgeb…..
- Dc Bhola: “Purcy Olivieira was een icoon van Suriname”..
- President terug in Suriname na bijwonen Caricom-top..
- DA’91 maakt zich sterk voor ontwikkeling gehele land..
- Kabinet: verboden om te parkeren op het Onafhankelijkheidsp…..
- Naam Desiré Delano Bouterse Highway blijft..
- NPS wil 26 zetels om samenwerking te vermijden..
- UNICEF: ‘Meer dan de helft van de driejarigen in Suriname m…..
- OKB constateert stagnatie bij bewijs storting waarborgsom..
- Internationale anti-corruptie verdragen dwingen Suriname to…..
- ‘Omzetting Telesur naar nv komt met wederzijdse voordelen…..
- WWF en DSB bereiden activiteiten Earth Hour 2025 voor..
- Volleybalarbiter Manhoef: ‘De speelvloer is zo te zien goed…..
- Prerogatief of willekeur?..
- Minister Ramadhin reageert op mazelenuitbraak in Texas, VS..
- Klinisch chemische testen bij AZP tijdelijk niet beschikbaa…..