De 22-jarige verdachte F.V. is op zaterdag 15 februari 2025 tijdens surveillance werkzaamheden door leden van het Regio Bijstandsteam Paramaribo (RBTP) in een zwart gelakte voertuig met een vrouwspersoon gesignaleerd aan de Anton Dragtenweg. Bij het zien van de politie reed hij met hoge snelheid weg, achterna gezeten door de wetsdienaren. Hij negeerde de stoptekens van de politie en reed op een bepaald moment met hoge snelheid in op de politieambtenaren, die zich tijdig in veiligheid konden brengen.
Het RBTP verloor het voertuig uit het oog, maar kort daarna gelukte het dit team bedoelde auto op de kruising van de Grote Combéweg en de Mahonylaan klem te rijden. De 22-jarige bestuurster C.H. die alleen in het voertuig zat werd in de kraag gevat, aangezien zij de verdachte ergens moest hebben afgezet. Het RBTP zette de opsporing voort en werd de verdachte F.V. op een terrein aan de Crommelinstraat, ondanks zijn hevig verzet in de boeien geslagen.
F.V. wordt ervan verdacht op zondag 19 januari 2025 aan de Albrecht Dürerstraat ter hoogte van pand nummer 33, een 24-jarige jongeman in zijn been te hebben beschoten. Na de daad koos hij het hazenpad en wist uit handen van de politie te blijven.
F.V. en C.V. werden ter voorgeleiding overgedragen aan de Recherche van Regio Paramaribo die belast is met het onderzoek. Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte C.H. na ernstig te zijn aangesproken, heengezonden, terwijl de verdachte F.V. ter zake poging moord, poging doodslag, zware mishandeling, diefstal middels geweldpleging en vernieling door de politie in verzekering is gesteld.
- Strengere controle op kassasystemen..
- Vandaag nog meer regenbuien en onweer..
- MES OP DE KEEL?..
- Santokhi en Ali bespreken voortgang brug Corantijnrivier..
- Bhikharie: gross van producten uit India zijn niet vreemd v…..
- Hof en Orde van Advocaten houden historisch congres..
- Oproep om te kiezen voor een vrouwelijke president: Een nie…..
- Ook Jogging-track te Lelydorp in samenwerking met India ger…..
- Eline Daisy Octavia Deul (91) Rotterdam 3-2-2025..
- Henna Lilian Henry (73) Paramaribo 30-1-2025..
- Vernoeming Bureau Nieuwe Haven deze maand naar Herman Goodi…..
- Bee wacht verantwoording van president af rond in opspraak …..
- Ambassadeur Gupta: Voedselproject India kost US$ 10 miljoen..
- Zoete wraak basketballers Yellow Birds op CLD..
- “DE VS DENKT DAT REVOLUTIONAIREN TERRORISTEN ZIJNR…..
- Bee voorkomt dat Landvreugd uitleg geeft over zijn integrit…..
- BIZA beschuldigt Financiën voor uitdagingen bij terinzagele…..
- Santokhi: ‘Je hoeft niet van Chan te houden, Chan houdt wel…..
- Overvolle vuilstortplaats in Moengo baart districtscommissa…..
- Narcotica Brigade voert surveillances uit..
- Minister Ramdin heeft grote kans om Caribische vertegenwoor…..