De 22-jarige verdachte F.V. is op zaterdag 15 februari 2025 tijdens surveillance werkzaamheden door leden van het Regio Bijstandsteam Paramaribo (RBTP) in een zwart gelakte voertuig met een vrouwspersoon gesignaleerd aan de Anton Dragtenweg. Bij het zien van de politie reed hij met hoge snelheid weg, achterna gezeten door de wetsdienaren. Hij negeerde de stoptekens van de politie en reed op een bepaald moment met hoge snelheid in op de politieambtenaren, die zich tijdig in veiligheid konden brengen.
Het RBTP verloor het voertuig uit het oog, maar kort daarna gelukte het dit team bedoelde auto op de kruising van de Grote Combéweg en de Mahonylaan klem te rijden. De 22-jarige bestuurster C.H. die alleen in het voertuig zat werd in de kraag gevat, aangezien zij de verdachte ergens moest hebben afgezet. Het RBTP zette de opsporing voort en werd de verdachte F.V. op een terrein aan de Crommelinstraat, ondanks zijn hevig verzet in de boeien geslagen.
F.V. wordt ervan verdacht op zondag 19 januari 2025 aan de Albrecht Dürerstraat ter hoogte van pand nummer 33, een 24-jarige jongeman in zijn been te hebben beschoten. Na de daad koos hij het hazenpad en wist uit handen van de politie te blijven.
F.V. en C.V. werden ter voorgeleiding overgedragen aan de Recherche van Regio Paramaribo die belast is met het onderzoek. Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte C.H. na ernstig te zijn aangesproken, heengezonden, terwijl de verdachte F.V. ter zake poging moord, poging doodslag, zware mishandeling, diefstal middels geweldpleging en vernieling door de politie in verzekering is gesteld.
- Elselyn Hariëtte Angelique Fa Si Oen (109) Amsterdam 14-2-…..
- Ethel Iesmé Edwards (71) Almere 12-2-2025..
- VS vraagt Europeanen om bijdragen aan garanties voor Oekr…..
- Alice Amafo weer in haar politiek huis ABOP..
- Meteodienst: Mogelijk kortdurende, matige onweersbuien..
- Raghoebarsing bij 9e IMF-review: “Kiezen voor continuïteit …..
- Bromfietser sterft na frontale botsing..
- Verhuld verzet tegen het homohuwelijk..
- Bee: ABOP mag niet ontbreken in regering na verkiezingen..
- De vele molenstenen om Santokhi’s nek (6): De koppigheid va…..
- Ramadhin: “Verbetering gezondheidszorg vraagt om tijd, over…..
- PRESIDENT SANTOKHI (TWEEDE TERMIJN?)..
- ABOP verwelkomt Alice Amafo weer in de partij..
- Verkiezingen op een Kruispunt..
- Na decennia krijgen bewoners Alkmaar schoon drinkwater..
- Parmessar stelt vragen over voedselveiligheid en distributi…..
- Bromfietser laat leven bij frontale botsing..
- KPS: operatie “Blitz” uitgevoerd afgelopen weekend..
- Nieuw ILO-rapport: Onvoldoende vooruitgang arbeidsmarkt Lat…..
- Duitsland Stijgt naar Wereldwijde Top 5 van Militaire Uitga…..
- Overeenkomst met Benelux over visum en migratie..