In de Congreshal zijn 144 medewerkers van het Kabinet van de President gehuldigd voor hun jarenlange trouwe dienst. De jubilarissen werden op 13 mei 2025 geëerd in de categorieën van 10, 15, 20, 25, 30, 35 en 40 dienstjaren, voor de periode van 1 januari 2020 tot en met 31 december 2024. De onderscheidingen werden uitgereikt in aanwezigheid van president Chandrikapersad Santokhi, door de directeur Bestuurlijke en Administratieve Aangelegenheden, de heer Adjaykoemar Moensi, en de directeur Algemene Zaken, Natalie Ramadhin-Amatmohamed.
President Santokhi noemde het een belangrijk moment van waardering en verbondenheid. Hij zei dat het Kabinet van de President een grote verantwoordelijkheid heeft, omdat veel mensen daar hun laatste hoop op zetten om zaken gedaan te krijgen. De president gaf aan dat niet alleen hij, maar ook zijn medewerkers veel druk ervaren. “Wij zijn zeer resultaatgericht, en iedereen doet zijn uiterste best om de gestelde doelen te realiseren”, zei hij.
Verder sprak het staatshoofd zijn wens uit om niet alleen jubilarissen te eren, maar ook medewerkers die zich op bijzondere wijze inzetten. “Jullie delen ook in de klappen die ik krijg als president, want jullie voeren het beleid uit en maken tegelijk deel uit van de samenleving.”
Volgens directeur Adjaykoemar Moensi is deze huldiging een unieke gebeurtenis voor het Kabinet van de President. Dankzij de uitvoering van een eigen HRM-beleid was het mogelijk deze huldiging te realiseren. Directeur Moensi nam daartoe het initiatief en benadrukte het belang van erkenning voor jarenlange inzet binnen het Kabinet van de President van de Republiek Suriname.
- Man (29) opgepakt voor bezit van marihuana en sukru..
- Man (27) opgepakt verdacht van verduistering gouden sierade…..
- Man onder bedreiging van vuistvuurwapen beroofd te Ganzee..
- Islamitische Ontwikkelingsbank keurt financiering voor nieu…..
- Damodar Patak: ‘Ik zal geen verlengstuk van een partij zijn…..
- Jagdeo: ‘Guyana zwemt niet in oliegeld’..
- Lancering StarTV nationaal en internationaal..
- Kuldipsingh waarschuwt voor gevolgen van alcoholgebruik en …..
- Onafhankelijke DNA-kandidaat Aniel Koendjbiharie: ‘Ik wens …..
- Granmorgu FPSO gaat fabricagefase in..
- ‘Spirituele leider’ ingerekend voor oplichting en verduiste…..
- BINI constateert kopie en plagiaat partijprogramma’s..
- Sewcharan: komende verkiezingen uitermate belangrijk..
- Hof beraadt zich over hoger beroep in zaak stichting Wan Ok…..
- PCS-medewerkers wachten nog op beloofde SRD 1500 van de sta…..
- NDP geeft toe dat financiële ravage bewegingsruimte Santokh…..
- President: ‘Affordable Housing Project niet stopgezet, kamp…..
- OKB grijpt in om stemrecht van burger veilig te stellen..
- ‘Suriname 2050’: Olie geen doel, maar hefboom v…..
- Dasai: Santokhi verdient een tweede termijn als president..
- Medewerkers Medische Zending staken om uitblijven achtersta…..